2737
2734

تو این روزا همه به خنده نیاز دارن .چه بهتر که واسطه خنده ما باشیم ⁦❤️⁩⁦✌️⁩پس بسم الله⁦❤️⁩⁦❤️⁩😘

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

یادمه تو دبیرستان کلاس ما بدترین کلاس مدرسه بود سر همین برای پیش دانشگاهی کلا همه مقاطع رو کنسل کردن فرستادن یک مدرسه دیگه 😁😅

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز اول دانشگاه دیر رسیدم ب کلاس همه سرکلاس بودن وقتی رفتم تو اومدم در رو ببندم دستگیره رو کندم😐استادمون گفت از الان دستگیره میکنی تا اخر ترم دانشکده رو خراب نکنی صلوات😐😐😂یادش بخیر

💚🌻کاش تیکرم واقعی بشه
2728

یبار میخواستم از کلاس بیام بیرون عینک افتابیم تو دستم بود پسرا هم دم کلاس بودن با ی ژست خاصی عینکو زدم رو چشام همش میخندیدن بهم حالا هر چی فکر میکنم نمیدونم چرا این کاره اسیدی رو انجام دادم😭

من موقعی که دانشجو بودم ازدواج کردم و باردار شدم و خاطره‌ی خوبی نموند برام اونم با اون رشته‌ی وحشتناکم🤦۲۴ساعته بچه به بغل درس می‌خوندم

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
2738

دانشگاه سر کلاس نشسته بودیم که یه پسر سن بالا با یه تیپ استادی اومد تو جا استادی نشست بعد قیافه متفکری به خودش گرفت بچها همین جور بهش زل زده بودن یهو یکی گفت فلانی ما میشناسیمت اینجا ترم اولی نیستن اشتباه اومدی خیلی ضایع شد سریع تو افق محو شد 😅😂 میخواست وانمود کنه ک استاده و ایسگا بگیره اما خودش ضایع شد 😁

یبار دیگه هم سر کلاس اقتصاد نشسته بودیم داشتیم بحث سیاسی و اقتصادی میکردیم یهو یکی از پسرا گفت استاد بسته دیگه اوضاع اقتصاد خیلی خرابه بخداااا به اونجامون رسیده 😅😅😅😅🤦

رفته بودیم راه پیمایی پلیس های ضد شورش هم اومده بودن بعد اینا جلیقه پوشیده بودن بند جلیقه شون از لای اونجاشون رد شده بود🤦

منم یهو داد زدم بچه ها ببینین بند جلیقش از لای اونجاش رد شدههههه

دیدم معلم دینیمون یه نگاه ب من کرد ی نگاه به اون پلیس

معلم😳😦

بچها😨🤦😰

من😓😵

پلیس از همه جا بیخبر😐

عاشق را برعکس کنی...میشود قشاع...! دهخدا را میشناسی؟! لغت نامه اش را باز کردم... معنی قشاع:دردی ک درمان ندارد...!🙃
یبار دیگه هم سر کلاس اقتصاد نشسته بودیم داشتیم بحث سیاسی و اقتصادی میکردیم یهو یکی از پسرا گفت استاد ...

😆😆😆😆طفلک ببین دیگه چقد بهش فشار اومده که از اوتجاش مایع گزاشته

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
رفته بودیم راه پیمایی پلیس های ضد شورش هم اومده بودن بعد اینا جلیقه پوشیده بودن بند جلیقه شون از لای ...

فقط معلمت 😂😂

سوم دبیرستان بودیم یه معلم اقتصاد معروف داشتیم از اونا ک مدرسه رو با شوی لباس اشتباه گرفتن بعد داشت سرمون غر میزد یهو گفت نمیخواید آدم بشید؟منم  ابروهامو انداختم بالا ( یعنی نه )...دید 😷😐گفت ببین الان برا من ابرو بالا میندازی آخر ترمتو هم میبینم دیگه ابروهامو پایین نیوردم خیلی بد بود 😢

2706