2737
2739
مشکلتون چیه؟ایشالا ب زودی باردار میشین

تنبلی تخمدان 🤕

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️
ایشالا این ماه انتظارتون ب پایان میرسه مشکلی دارین؟

انشاالله

شوهرم واریکوسل داشت دو ماهه عمل کرده

خودمم یکم تنبلی دارم

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک سال و نیم 

منم یک سال و دو ماهه اقدامم 😢

کلا نا امید شدم

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2728
انشاالله شوهرم واریکوسل داشت دو ماهه عمل کرده خودمم یکم تنبلی دارم

دقیقا منم مشکلای شمارو دارم ولی دو بار ناخواسته باردار شدم سقط کردم یه بار یه بارم سقط شد ایشالا این ماه باردارین

دقیقا منم مشکلای شمارو دارم ولی دو بار ناخواسته باردار شدم سقط کردم یه بار یه بارم سقط شد ایشالا این ...

خدا کنه

حالا روز ۱۱ سیکلم باید برم سونو ولی همون روز دکترم نیس

.نمیدونی قیمت امپول hcg بدون بیمه چقدره ؟

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
2738
تنبلی تخمدان 🤕

وای گفتی تنبلی

یادم افتاد قرصمو نخوردم

خدداااا خیرت بده

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
علائم تنبلی تخمدان چی هست

فرق داره برا هر کس 

نامرتبی پریودی

موی زاعد یا ریزش مو

چاقی 

جوش پوستی وووو

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2706