2733
2734
عنوان

❣❣ختم ۳۶ هزار صلوات و ۵۹ دعای فرج❣❣

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 247 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@گابی     @nilنیلnil @mamanzari1363     @جوانی     @سسسلام ...

۱۰۰ صلوات و ۱ دعای فرج ،انشاالله حاجت روا 

التماس دعا عزیزان 🙏🌹

وقتش تا کیِ عزیزم ؟ممنون میشم اگه این مورد هم تو کپشن قید بشه،عالیه ،تشکر 🙏🧡

2728

عزیز 50تا الهی عظم 1000تا صلوات

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

عزیزم3مرتبه دعای فرج میخونم... التماس دعا🙏

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
@missatii70     @پفسه     @ملکه__یخی     @ami71     ...

گلم ختم زیاد دارم برا فردا فقط‌میتونم۲بار دعای فرج بخونم التماس دعا🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

الهی که حاجت روا بشن و مشکلاتشون حل بشه

۵ بار دعای فرج امام زمان

۱۰۰ صلوات 

💚💚💚

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
سلام گلم دعای فرج همون ک الهی عظم البلا داره اون یکی دعای سلامتی امام زمان هست🌷

سلام عزیزم الان دیدم تاپیکتونو.نمیدونید چه قدر از محبتتون ممنونم انشالله همیشه خودتون وعزیزانتون سلامت باشین و هیچ وقت غم به دلتون نشینه.

انشالله همه کسایی هم که تو ختم شرکت کردن حاجت روا بشن و سلامت باشن و عاقبت بخیر بشن.

2706