2733
2739
عنوان

سوال و جواب بورسی

| مشاهده متن کامل بحث + 29986 بازدید | 234 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شرمنده ما میخوایم صدملیون بدم دست سبدگردانی  به نظرتون مطمءنن؟ واقعا سود خوب میدن؟ آرمان اقتصاد میخوایم بدیم ماهی چقد حدودا برامون سود میده 

خیلیا رو اینجا دیدم که بعد از امضاشون به خواسته شون رسیدن ....منم گفتم آرزومو بنویسم خواهرم 9ساله ازدواج کرده و پنج بار آی وی اف کرده وکلی آی یو آ و هزار دکتر دیگه ...ازتون میخوام هرکی امضامو خونده از صمیم قلب برا خواهرم دعا کنه تا خدا بغلشو با نی نی پر کنه و خوشبختی کامل به خونه ش بیاد آخه خیلی مهربونه وکمک حال همه هست تو این 9سال با وجود انتظار و سختی ....

سلام آقا سینا.من شنیدم که مفید برای پولی که تو سیستمش شارژه،روزشمار 22 درصد سود میده.سودشم سرماه واریز میکنه،درسته؟

و اینکه چه سهم هایی بنظرتون الان میشه خرید،میخوام تو هفته بعدی بخرم و آخر سال بفروشم.پولم حدود 25 تومنه.چی بخرم؟از هرکدوم چقدر.

ممنونم که جواب میدین.

سلام آقا سینا من 6تومن پول دارم که از یک ماه پیش کم کم وارد بورس کردم خساپا خپارس خگستر شستا شگویا ص ...

این عرضه اولیه ها بدرد نمیخورن

خب چرا از الان نقد شدی، دارادوم معلوم نیست کی می آد که

2706