2733
2739
عنوان

سوال و جواب بورسی

| مشاهده متن کامل بحث + 29986 بازدید | 234 پست

سلام شبتون بخیر.....من میخواستم بپرسم ازتون ببینم بنظرتون افزایش سرمایه ۲۵۰۰۰ شپنا جدیه؟؟کلا بنظرتون هدف شپنا چنده؟

اگه اینستا دارید لطفا پیج فروش عروسک خارجی منو دنبال کنید ...@aroosakhaaa
به نظر شما یکشنبه شتران رو بخرم یا کرمان؟ الان من فارس وبصادر فملی شستا صبا خودرو خساپا و چکاپا رو ...

من چهارشنبه شتران خریدم خدا کنه خوب باشه 

زندگی را باید زندگی کرد آنطور که دلت می گوید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شبتون بخیر.....من میخواستم بپرسم ازتون ببینم بنظرتون افزایش سرمایه ۲۵۰۰۰ شپنا جدیه؟؟کلا بنظرتون ...

ببخشیداشتباه نوشتم ۲۵۰۰ درصدی

اگه اینستا دارید لطفا پیج فروش عروسک خارجی منو دنبال کنید ...@aroosakhaaa

و اگه ادیت نمیشید یه نگاه به سبدم بندازید .بگید چطوره بنطرتون

فملی،وبصادر،بخاور،فولای،وتوسم،شستا،آریا،خگستر،لابسا،سپاها،شکلر،شپنا،فارس،شبریز،تیپیکو

همه با ۵۰۰ تومن ورود کردم .از برج ۲ تا الان.کم کم به سبد اصافه کردم .الان یه مقدار نقدینگی دارم.سهم جدیدی اصافه کنم؟ یا به یکی از همینا مجدد خرید بزنم

ممنونم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2731

سلام

کسری سهم خوبیه؟ 

غسالم و اگه طولانیم نگه دارم سودنمیده؟ الان توضرره

شستارو چ جوری باید بخرم اینکه میگن سرخطی بذار ینی چی

یکشنبه صبا و فارس بخرم خوبه؟ 

دارادوم ک میگین و چ جوری باید خرید؟! 

شترانم بخرم؟

معتاد به اینترنت مجرم نیست... تنـــهاســت...!!!
2740
2706