2733
2739

مال من روی ۱۰ بود نگران نباش کمتر از مال من ممکن نبود، یکی از افتخاراته دکترم این بود هر جا می رسید می گفت من جنین ۱٪ تا ۳۷ هفته نگه داشتم 

وزن پسرم موقع تولد ۲۱۷۰ بود

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

الانم همین مشکلو دارم اسپرین می خورم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من روی ۱۰ بود نگران نباش کمتر از مال من ممکن نبود، یکی از افتخاراته دکترم این بود هر جا می رسید ...

الان تو ۲۸ هفته وزنش ۱۲۰۰ بود خیلی بهم استرس داد 

دوباره برای دو هفته دیگه سونو نوشت 

خوشبحالتون چه دکتر خوبی 

2728
الان تو ۲۸ هفته وزنش ۱۲۰۰ بود خیلی بهم استرس داد  دوباره برای دو هفته دیگه سونو نوشت  خو ...

دقیقا منم ۲۸ ، ۱۲۰۰ بود 

هر دوهفته سونو بیوفیزیکال و کالرداپر شدم تا ۳۶ هفته و ۶ روز 

سزارین شدم

عزیزم اسپرین می خوری؟؟؟ 

فقط باید خیلی به حرکتاش دقت کنی