2733
2739

بچه ها من 68 ایم و مجرد 

امروز یه خواستگار زنگ زد اول سنمو پرسید تا مامانم گفت سنمو عذرخواهی کرد و گفت پسر منم 68 و کوچیکتر میخواهیم و از این حرفها خدایی میدونم حق دارند نمیشه گفت چرا ولی خوب خییییلی حالم گرفته شد خیییلی 😢

منم جدیدا رو سنم حسابی حساس شدم.اینم اینجور گفت دیگه بدتر دلم گرفت و رفتم تو فکر

به خوابم نمیدیدم تا این سن مجرد بمونم 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خیلی ها تو سن ۳۰ب بالا ازدواج میکنن خوشبخت ترم میشن

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2738
چرا فکرشم نمی کردی؟

خوب همیشه خواستگار داشتم فکر میکردم هر وقت بخوام راحت انتخاب میکنم ولی سنم رفته بالا هم خودم دیگه زیر بار هر کسی نمیرم هم خواستگارا که میاند مالی نیستند 

چراتاالان ازدواج نکردی مثلا۲۰سالت بودیابیشتریکم.خودت نخواستی؟

تا 23 اصلا تو خط ازدواج نبودم اصلااا 

هنوزم اگه ترس از تنهایی تو آینده نبود برام مهم نبود 

تا 23 اصلا تو خط ازدواج نبودم اصلااا  هنوزم اگه ترس از تنهایی تو آینده نبود برام مهم نبود  ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4823625/دختران-مجرد-و-حاجت-دارا?postId=149363506

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات