2733
2739
من بعد از 2 روز که پیش برادرزادم بودم به خاطر تب بالا و .... تازه دیدیم که یه دونه هایی رو بدنش زده بیرون......

بعد دیگه ازش جدا شدم.... میخوام بدونم خطرناکه....من 3 هفته به زایمانم مونده...خودم قبلا آبله گرفتم..... واسه نی نیم مشکلی پیش نیاد....برم دکتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم سارا جونی جونم
نه عزیزم نگران نباش اولا چون قبلا گرفتی نمیگیری نی نی هم هیچیش نمیشه گلم تازهههههههههه بر فرض محالم که بگیری بازم الان خطرناک نیست...(اطلاعاتو حال میکنی هههههه)
2731
من هم تو بارداریم با بچه آبله مرغون گرفته تماس داشتم...خودم هم قبلا گرفته بودم...رفتم دکتر یه 2 تا آزمایش داد که انجام دادم....خطری نبود...احتمالش خیلی خیلی کمه که مجددا آبله مرغون بگیری اما با دکترت حتما چک کن
2738
من هم تو دوران بارداریم همکار بغل دستیم آبله مرغون داشت و من هم تا به حال نگرفته بودن خلاصه دکتر برام یه آزمایش نوشت که هزینه اش هم خیلی بالا بود ولی با انجام اون خیالم راحت شد و معلوم شد که خطری نداره حتما برو و به دکترت بگو برات آزمایش بنویسه
از همتون ممنونم بچه ها.....سعی میکنم امروز از دکترم وقت بگیرم.....

از دکتر برادرزادم پرسیدن.... متخصص اطفال و نوزادان.... گفت اگه قبلا گرفته مشکلی پیش نمیاد...ولی واسه اطمینان با دکتر خودم هم تماس میگیرم...

باز هم از همتون ممنون....

فریسناجون ماشالا به این اطلاعات
ویروس آبله مرغون 15 روز قبل از بروز علائم فعاله و منتقل میشه و اگه قرار بود بگیری تا الان گرفته بودی

ولی عزیزم چرا شما که بارداری نزدیک کسی که تب داره ( حالا به هر دلیلی) میشی؟

در ضمن کسانی که در بچگی آبله مرغون میگیرن در بزرگسالی با تماس فرد آلوده ممکنه زونا بگیرند.
گلم منم تو ماه های اخر بارداریم گرفتم با اینکه حال خودم خیلی بد بود الان دخترم 2 سالشه و به قول مامی ...

سلام ببخشید هستین من سوال دارم ازتون😢

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706