2733
2739
عنوان

تورو خدا بیاین کمکم کنید😢

103 بازدید | 18 پست

برام خواستگار اومده اما با یه پسری دوستم تقریبآ 2سالو نیم میشه که هرچی خواستگار خوب میادو بخاطرش رد میکنم چون میگه شرایط ندارم خودم هزار بار بهش میگم کی میای دیگه واقعآ از خودم بدم اومده

درحالی که من خواستگار زیاد دارم وبخاطر علاقم به همشون نه گفتم مثه همین امروز از خودمو زندگیم خسته شدم نمیدونم دارم باایندم چیکارمیکنم

نمیدونم باید چیکارکنم 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

ببین شاید واقعا شرایطش رو نداره الان تو این گرونی و کرونا و ... زشته به یکی قول بدید بعد...   

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشتباه میکنید هیچوقت ایندتون رو روی حباب نسازید

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
2738

اشتباه نکن لگد به بدخت خودت نزن به یکی از خواستگارهات جواب مثبت بده ببین اون چیکار میکنه اگه دیدی برای رسیدن بهت تلاش کرد بهت گفت که چرا جواب مثبت دادی باهاش بمون اگه دیدی براش مهم نبود که جواب مثبت دادی پس این الکی میگه هیچ وقت نمیاد جلو برای خواستگاری

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
اگه واقعا پسر خوبی یه به پاش بمون تا شرایطش جور بشه بیاد خواستگاریت.اصلا با کسی که هیچ حسی بهش نداری ...

چجوری دیدی و کشیدی میشه بگی 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
اگه عاشق بودی الان حالت بد نبود مطعنم که عاشقش نیستی فقط بهش عادت داری

حالم بده که اونی ک دوسش دارم حرفمو نمیفهمه

2706