2733
2734
عنوان

دعوا با دوستم

501 بازدید | 30 پست

بچه ها من چند روز پیش زنگ زدم خونه دوستم بهم گفت کلا فردا زنگ بزن منم یه ذره ناراحت شدم چون هم خیلی سرد بهم گفت هم اینکه خیلی وقت بود خودش زنگ نمیزد بعد گفتم ولش کن دوباره فردا زنگ زدم گفت رو تردمیلم بعدا زنگ بزن منم به شوخی گفتم بیا پایین خب اگه نیای دیگه زنگ نمیزنما اونم خیلی جدی به من گفت زنگ نزن برام مهم نیستی اصلا منم ناراحت شدم گفتم باشه خدافظ قطع کردم اونم با پوزخند گفت خدافظ دیگه هم بهم زنگ نزد.... بعد من امروز استوری طعنه دار گذاشتم اونم بهم گفته استوری گذاشتی به من طعنه بزنی هه زدی خیالت راحت بچه ها به نظرتون چی بهش بگم که بسوزه؟؟

زندگی چقدر شبیه ماسولست،سقف خیال یکی کف روزمرگی یکی دیگست✨

چه بيكاريه اون

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب بنطرم چیزی نگی بهتره محلش نزار بی محلی خودش کلیه 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2740

شایدم یکی یه جیزی گفته بهش یا سو تفاهمی شده

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

اینجور دوستا رو میخواید چکار بریزید اشغالی برن بابا😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
چرا با این جور ادما دوست میشید

اصلا اینجوری نبود ادم سطحی بود ولی فک نمیکردن اینجوری باشه دقتی اینجوری باهام رفتار کرد خیلی دلم گرفت به نظرتون چی بهش بگم که بسوزونمش؟؟

زندگی چقدر شبیه ماسولست،سقف خیال یکی کف روزمرگی یکی دیگست✨

شاید دوستت از یه چیزی ناراحت بوده که همچین رفتاری از خودش نشون داده 

بنظرم  به جای طعنه زدن بهتره که باهاش حرف بزنی مشکلشو بفهمی  

دوستیاتون و راحت خراب نکنین :(

‏اگر کسی زمین خورد، قبل از اینکه ازش توضیح بخواییم که چرا پریده، چرا حواسش نبوده، چرا نگاه نکرده، چرا و چراهای دیگه، ازش بپرسیم الان حالت چطوره؟ متاسفانه روح توبیخ و ملامت کردن در اکثرمون فرمانروایی می‌کنه.

بگو تو هنوز اونقد اهمیت نداری برام که بخوام راجبت استوری بزارم عزیز جوگیر نشو انقدم پیگیر نباش مرسی

😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂