2737
2739
عنوان

خواب عشق توروخدا بیاید

208 بازدید | 23 پست

دوستان بیاید دارم دیوونه میشم همین الان خواب بودم با گریه تپش قلب نفس تنگی بیدار شدم ای خدا دارم دییونه میشم من با یکی 6 سال دوست بودم الان 2ماهه جدا شدیم دلیلشم مخالفت خانوادش به ازدواجمون بود،بزرگترین شوک بود واسم حالم هروز بدتراز روزه قبل من دقیقا هر روز هرشب که خواب باشم دارم خوابشو میبینم که جدا شدیم فقط خوابارو به صورتای مختلف میبینم ولی همش میبینم داریم جدا میشیم چیکار کنم من نمیتونم من واقعا هیچوقت نمیتونم کسیو که عاشقش بودم باهم خوش بودیم هزارتا قول قرار گذاشتیم هزارتا عکس خاطره فراااموش کنم خدایا کمکم کن کیا مثل من بودن هی خوابشو میدیدن الان که بیدار شدم دارم گریه میکنم تایپ میکنم خدایا کمکم کن نمیتونم تحمل کنم آخه چرا    

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم بعده ۷ سال جدا شدم اسی بقران خدا مصلحت بدونه برات جورش میکنه من بعده جدایی یعنی نابود شدماااا بعدها یه چیزایی شنیدم به امام حسین روزی صدبار خداروشکر کردم که از زندگیم رفته بیرون

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2738
آره ولی همین خوابا داره بدترم میکنه دلم میخواد برگرده دارم داغون میشم

باید در طول روز از فشار فکریت کم کنی

کمتر بهش فکر کنی یا اگر بهش فکر میکنی غصه نخوری

چی شده که مخالفن

حرفشون چیه؟؟

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
باید در طول روز از فشار فکریت کم کنی کمتر بهش فکر کنی یا اگر بهش فکر میکنی غصه نخوری چی شده که مخا ...

نمیتونم قرار بود زندگی کنیم ازدواج کنیم من نمیتونم تحمل کنم باورم نمیشه همه چی خراب شد اول بهونه مهریه بعد ما اومدیم پایین راضی شدن بعد گفتن نه اصلا راضی نیستن بهم نمیخوریم یا اصلا راضی نبودن ما دوس بودیم کلا همش بهونه چون اینهمه همه میدونستن ما دوستیم و راضی بودن یهو نمیدونم چیشد 

من به عشقم رسیدم ولی بخداهزاران بار مردم و زنده شدم.   الان هم دارم اذیت میشم بخاطر اینکه با ه ...

چرا چیشد که سختی کشیدین تا برسین الان چرا اذیتی

منم بعده ۷ سال جدا شدم اسی بقران خدا مصلحت بدونه برات جورش میکنه من بعده جدایی یعنی نابود شدماااا بع ...

وای واقعا الان چند مدته جدا شدین الان حال روحیت خوبه؟

2706