2737
2739
عنوان

مجردا معیار ازدواجتون چیه؟💍👰🏼(ورود متاهلان اکیدا ممنوع)

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 204 پست

معیارت فقط درستی صداقت, نجیبی, متعهد به همسر ,درآمد خوب (به قول نی نی سایتی ها خوب رو به بالا باشه درآمدش😁)

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
تنده  آخه 🤒

همینه که هست انبه نداریم گرونه گرون😒😂

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق شدم در اولین قدم😁

ولی خب ایمانش.. رفتارش.. استقلالش و شاغل بودنش مد نظر بود برای خانواده ام

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
2738

ببخشا من متاهل اومدم  یه موز برمیدارم😖😖😖برا من مومن  بودن  وپاک بودن  وبااخلاق  بودن  مهم  بود(معنوی)+شغل وخونه وماشین ومستقل بودن وهمشهری  بودن  وتحصیلات وقیافه.که همشو  داشت همسرم  😚😚😚😚😚

فقط حیدر امیرالمومنین است
قد بلند خوشگل خوش تیپ پولدار خونه و ماشین و ویلا خانواده خوب مدرک تحصیلی بالا اهل خرج کردن ب ...

بعد این ادم و کلشو جیگر گاز زده بیاد زن بگیره؟😂خدا نکشتت

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد

من اومدم اینجا مجردین سیگار نکشین حواسم بهتون باشه😂😂😂😂

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2706