2733
2734
عنوان

کسی اینجا دستیار دندون پزشک هست

150 بازدید | 14 پست

کسی هست این شغل داشته باشه

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
بودم سوالی داری بپرس

کارش خوبه‌؟؟

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بودم سوالی داری بپرس

ببخشید اسی

عزیزم میتونم بپرسم اگه دندونی رو عصب کشی وپرکنیم حتماباید روکش هم بشه یانه؟وچرا همین دوتاکار عصب کشی وپرکردن توی دوتا کلینیک قیمتاش فرق میکنه؟کارشون بدتر وبهتره یا چی؟

2728
ببخشید اسی عزیزم میتونم بپرسم اگه دندونی رو عصب کشی وپرکنیم حتماباید روکش هم بشه یانه؟وچرا همین دوت ...

عزیزم من دارم دوره رو میگذرونم

حتما باید روکش کنی

میتونی روکش نکنی ولی دندونت سریع میشکنه 

روکش درسته یکم هزینه میزاره روی دستت ولی از دندونت محافظت میکنه

ببخشید اسی عزیزم میتونم بپرسم اگه دندونی رو عصب کشی وپرکنیم حتماباید روکش هم بشه یانه؟وچرا همین دوت ...

دندونی که ریشه ضعیف داشته باشه باید روکش بشه اصولا روکش بشه بهتره من یه دندون رو عصبکشی کردم دوسال روکش نکردم بعد هی غذا گیر میکرد و آبسه و.... روکش کردم خوب شد یا چندهفته پیش یکی دیگه عصب کشی کردم دکتر همونجا گفت حتما تا دوماه دیگه روکش کن ریشه ضعیف داره. کلینیک هم دولتی و خصوصی داره دیگه کلینیک مربوط به تامین اجتماعی ها اصولا موادشون خوب نیست اما یه جاهایی هم واقعا تعرفه هاشون بالاست و.کلا دندون های عقب چون سه کاناله و.چهارکاناله میشن قیمتاشون بیشتره نسبت به دندونای جلوتر که یک و دو کاناله هستن

دندونی که ریشه ضعیف داشته باشه باید روکش بشه اصولا روکش بشه بهتره من یه دندون رو عصبکشی کردم دوسال ر ...

من دندونمو ماه پیش عصب کشی وپر کردم شد ۱۴۰۰.

ولی ازجایی دیگه پرسیدم گفت ۷۰۰،هر دوش خصوصی هست ونزدیک به هم.میخواستم ببینم کارشون ضعیفه و ازمواد خوبی استفاده نمیکنن؟

2738
عزیزم من دارم دوره رو میگذرونم حتما باید روکش کنی میتونی روکش نکنی ولی دندونت سریع میشکنه  ر ...

مرسی عزیزم من فکرمیکردم که دکتر فقط بخاطر هزینش اصرار به روکش کردن داره.

آخه خواهرشوهرم میگه ۲۰وخورده ای ساله که دندونشو پرکرده تاالان چیزیش نشده.میگه یه دندونمو روکش کردم ازش خوشم نمیاد واذیت میکنه وراحت نیستم.

من دندونمو ماه پیش عصب کشی وپر کردم شد ۱۴۰۰. ولی ازجایی دیگه پرسیدم گفت ۷۰۰،هر دوش خصوصی هست ونزدیک ...

من من تو شهر شما نمیدونم کجا چجوریه ولی فکرمیکنم کمی زیاد پول دادی

من کرجم. دندون ۶بالا راست بود،گفت عصب کشیت تخصصیه!و cl هم انجام داد.

نمیدونم چی بگم. اما ببر عکس opg قبلتو جای دیگه پیش ی دکتر دیگه ببین میگن چقد هزینش میشه. من سمنانم قطعا دقیق نمیشه گفت تهران و کرج گرون تره

نمیدونم چی بگم. اما ببر عکس opg قبلتو جای دیگه پیش ی دکتر دیگه ببین میگن چقد هزینش میشه. من سمنانم ق ...

مرسی عزیزدلم.ممنون که وقت گذاشتی وسوالامو جواب دادی ایشالا موفق باشی.اگه بازم سوالی داشتم میتونم بپرسم؟

2706