2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من

به نسبت خوب بود

تجربه ي خودم

شكلات نبايد بخوري حتي بستني شكلاتي

مايعات كمتر بخور

من تو خواب همسرم بيدارم ميكرد بهم اب ميداد

اصلا نميتونستم مايعات بخورم

من خونريزي كردم،از شدت رفلاكس گلوم و ناي ام زخم شده بود خونريزي ميكرد فقط هم با پنتوپرازول كپسولي بهتر ميشذم

قرص گچي حالتو بدتر ميكنه

قبل خواب قرص اهنتو بخور

كپسول كلسيم بخور نه قرص گچي

قرص گچي تو معده باز ميشه ولي كپسول تو روده باز ميشه و جذب ميشه

اينا رو رعايت كني بهت ميشي

من كل بارداري پنتو خوردم پسرمم با وزن ٣كيلو به دنيا اومد الانم هم هيچ مشكلي نداره ٢٥ ماه اس

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..
2731

كلا هر دارويي كه قرار بخوري بگرد شكل كپسوليشو پيدا كن 

شركت هاي مختلف رو سرچ كني بالاخره پيدا ميكني

اين مسئله خيلي مهم،اگر رعايت كني ٤٠ درصد بهتر ميشي

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..
شما پنتو چند مصرف میکردی؟؟؟ ۲۰ یا ۴۰

هم ٢٠ خوردم هم ٤٠ جفتشو

2738
۴۰ زیاد نیست؟؟؟تو بارداری منظورمه

من حالم خيلي خراب بود خيلي زياد

همش استفراغ ميكردم،ويار هم نبود،فقط رفلاكس شديد بود

شايد يك ماه ٤٠ خوردم ولي باقيش ٢٠ بود

به محض زايمان هم ديگه هيچ اثري از رفلاكس نيست

مولتی ویتامین کپسولی داریم‌ مگه؟ این مولتی ویتامینا منو داغون میکنه

چي ميخوري مولتي چه ماركي؟

من حالم خيلي خراب بود خيلي زياد همش استفراغ ميكردم،ويار هم نبود،فقط رفلاكس شديد بود شايد يك ماه ٤٠ ...

پس منم ۲۰ بخورم اخه دکتر خیلی راحت بهم ۴۰ داد.تتزه گفتم بد نیست.گفت نمیشه قطعی گفت.ترسیدم خلاصه

پس منم ۲۰ بخورم اخه دکتر خیلی راحت بهم ۴۰ داد.تتزه گفتم بد نیست.گفت نمیشه قطعی گفت.ترسیدم خلاصه

با ٢٠ شروع كن،خوب نشدي ٤٠ بخور

ولي هيچ عوارضي نداره خيالت راحت

2706