2733
2739
عنوان

دیگه حالم داره از صورتم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 2000 بازدید | 91 پست

من ۱۷ سالمه از ۱۲ سالگی‌جوش‌میزنم شایدم ۱۳ یادم نیتس دقیقا.کلیم دکتررفتن‌خوب نشد عزیزم.هنوزم جوش میزنم.پوستمم وحشتناک‌چربه.ولی حدود ۵ ماهه ازالورا استفاده میکنم واقعامیتونم‌بگم‌پوستموبهترکرده کمترجوش‌مینزم‌و لکه هاییی‌که ازجوش‌روصورتمم بوده روهم‌پاک کرده بیشترشو اوایل که میزدم الورا‌روبه صورتم خیلی بدشده بود ولی مدام‌زدم و زدم تابعد۵ ماه اثرشو‌نشون داده.توهم اصلا اصلا به جوشات دست نزن.صورتمم‌دوبار درروز‌بشور.اب میوه‌و‌سبزی‌و‌میوه و اب هم خیلی تاثیرداره.عزیزم‌استرس‌و‌ناراحتیم‌نداشته باش‌اینجوری میتونی‌جوشاتوروندشو‌کنترل‌کنی‌و کم‌کم ازبین‌ببریشون‌نگران‌نباش‌بالاخره ازدستشون‌خلاص میشیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شامپو بچه بخاطر خاصیت نرم کنندگی که داره!!! اصلا خوب نیست چرا؟ چون پوست رو خیلی خشک میکنه پوست ...

من هر روز میزدم عزیزم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
صورت من جوش زیر پوستی داره کسی نمیدونه که چی جواب میده؟

یه پماد هست برای شرکت noreva برو بگو ب داروخونه برای جوش های زیر پوستی هرچی که داره پوستت میکشه بیرون‌ البته باید تحمل کنی چون تبدیلش میکنه به جوش و بعد سریع خشک میشه و جاشم نمیومنه. فوق العاده س

Enjoy Your Mediocre Life
منم‌راکوتان خوردم‌و حدود ۳‌ماه بعدش خوب بودصورتم بعد۳ ماه باز روز از‌نوروزی‌ازنو

راکوتان رو براساس وزنتون باید بخورید. مثلا اگر ۶۰ کیلو هستید باید ۳۶۰ تا بخورید ینی دقیق یکسال 

Enjoy Your Mediocre Life