2737
2734

سلام عزیزان 

ختم جمعی ۵۰۰۰ صلوات تا روز عید غدیر پیشکش محصر مولا علی ع به امید گوشه چشمی 

تعداد صلوات هاتون رو بنویسید لطفا 

برای همه ی مریض ها دعا کنیم برای همه نی نی سایتیای گل که میخوان مامان شن و مشکل دارن و تمام گرفتاری ها و مشکلات دیگه 

حاجت های قشنگتونم دوست داشتید بنویسید 

برای منم دعا کنید تنبلی تخمدان دارم 

حاجت روا انشاالله

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

۱۱۰تا همه به خیر و خوشی حاجت روا بشن ان شاءالله 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
۱۱۰تا همه به خیر و خوشی حاجت روا بشن ان شاءالله 

عزیزم شما نمیدونید چجوری تاپیکو به روز رسانی کنم؟

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما نمیدونید چجوری تاپیکو به روز رسانی کنم؟

نه عزیزم اطلاعی ندارم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728

عزیزم اگر میتونید توی این ختم صلوات شرکت کنید و بروزرسانی تاپیک رو به دوستمون بگید

ممنون

@آنخماهو_وشرکا  

عزیزم اگر میتونید توی این ختم صلوات شرکت کنید و بروزرسانی تاپیک رو به دوستمون بگید ممنون ...

عزیزم این تاپیکو میخوام پاک هیچ کس نیومد عداب وجدان میگیرم صللواتا بمونن 

عزیزم اگر میتونید توی این ختم صلوات شرکت کنید و بروزرسانی تاپیک رو به دوستمون بگید ممنون ...

چجوری پاک کنم ؟

چجوری پاک کنم ؟

پاک کردن تاپیک دردسر داره

حالا بذار باشه اگر کسی اومد که میخونه.

برای بقیه اش هم میتونی تاپیک جدید بزنی یا یه تاپیک بزنی بگی (بیاین تاپیک قبلیم)، فقط توی ساعتهای متفاوت بزن

منم اونی که تگ کردم نمیدونم چرا آبی نشد  اگر میومد کمک میکرد.

2738
پاک کردن تاپیک دردسر داره حالا بذار باشه اگر کسی اومد که میخونه. برای بقیه اش هم میتونی تاپیک جدید ...

خب بعید میدونم کسی بیاد شما هم اون صلواتا برا دل خودت بفرس صایع شدم فقط 🤣

خب بعید میدونم کسی بیاد شما هم اون صلواتا برا دل خودت بفرس صایع شدم فقط 🤣

نه زیاد پیش میاد، شاید این ساعت کمتر کسی دنبال این موضوع باشه.

حیفه نیت کردی خرابش نکن، ان شاءالله خود حضرت علی مدد میکنه  

برای یه نیت بعضیا، ۶،۷ تا تاپیک میزنن.

من که به همون نیت شما فرستادم

نه زیاد پیش میاد، شاید این ساعت کمتر کسی دنبال این موضوع باشه. حیفه نیت کردی خرابش نکن، ان شاءالله ...

خب من الان یه تاپیک بزنم جداگونه دوباره فقط ۱۱۰ شما رو کم میکنم دگ خداکنه پربازدید شه

خب من الان یه تاپیک بزنم جداگونه دوباره فقط ۱۱۰ شما رو کم میکنم دگ خداکنه پربازدید شه

ان شاءالله 

اگر بتونی چند نفر دوستات و اون خانوم که من نتونستم تگ کنم رو شما تگ کنی خوب میشه

2706