2733
2739
عنوان

حقوق صندوق دار ماهیانه چنده ؟؟؟

2058 بازدید | 15 پست

ممنون میشم ج بدید☺️🙏🏻

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
دیگه کم کم باید وزارت کار باشه، باضافه بیمه  کارفرمایی یا جویای کار؟

جویای کار😆

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعدم صندوق دار یه کافه با مثلا رستوران بین المللی حقوقش حتما فرق داره، یعنی بستگی به جاش هم داره

صندوقدار فروشگاه زنجیره ای

جویای کار😆

خب حالا شد، رفتی اونجا ببین چقد دکور و ایناش خرج کردن، چندتا کارمند و گارسون و اینا داره، چقد نزدیک خیابون اصلیه و پا خور داره، چون هرچی شلوغ تر یعنی مسوولیت تو بیشتر، بعد حقوق درخواستیتو بدون تعارف بگو

کرایه تاکسی رو تو ماه حساب کن، ببین با اون حقوق میتونی زندگی کنی

2738
خب حالا شد، رفتی اونجا ببین چقد دکور و ایناش خرج کردن، چندتا کارمند و گارسون و اینا داره، چقد نزدیک ...

به احتمال زیاد تو فروشگاه زنجیره ای برم

مثلا مثل رفاه یا افق کوروش و اینا

از این جا با کلاسا نمیتونم برم چون اونا یه خانومی رو میخوان ک خیلی شیک باشه و اینا 

من خیلی شیک واسه بیرون نمیگردم تمیز هستم ولی اون شیکی ک اونا میخوان نمیتونم باشم☹(حجاب واسم مهمه)

مثلا نمبتونم ناخن بکارم 

با این وضع کرونا سعی کم جایی کار پیدا کنی که با مردم در ارتباط فیزیکی نباشی عزیزم 

ممنون گلم از نصیحتت❤

به احتمال زیاد تو فروشگاه زنجیره ای برم مثلا مثل رفاه یا افق کوروش و اینا از این جا با کلاسا نم ...

نه عزیزم صندوق دار کافه یا رستوران حتما نباید قرطی باشه، هتل و رستوران بین المللی فرق داره 

صندوق دار بحث مورد اعتماد بودن و امانت دار بودنش مطرحه

شما یه فرم اداری بپوشی با مقنعه هم شیکه هم محجبه

نه عزیزم صندوق دار کافه یا رستوران حتما نباید قرطی باشه، هتل و رستوران بین المللی فرق داره  ...

اخه من خیلی جاهارو دیدم حتی فروشندگی هم یکی از سرایطش اینه ک قرتی باشی☹

اخه من خیلی جاهارو دیدم حتی فروشندگی هم یکی از سرایطش اینه ک قرتی باشی☹

ببین عزیزم اگهی اگه زده بود روابط عمومی بالا اصلاااااا سمتش نرو، و اینکه فروشندگی هم چون جلوی چشم ادمایی

ولی صندوق دار یا کارمند اداری، فروش تلفنی اینا رو نمیخواد

شما اونجایی که میری اگه کارفرما دنبال کار و حرفه ای باشه خودش میفهمه که ناخن و رژ لب نشان مهارت نیست، اگه دنبال مسائل بد باشه از ایجور ایرادهای الکی میگیره و همون بهتره که نری

جایی دنبال کار باش که اگه از صبح تا شب هم با کارفرما و مدیرت تنها بودی خیالت راحت باشه، من محل کار قبلیم همین بود، رییسم اصلا از اتاقش بیرون نمیومد وقتی تنها بودم 

با اینکه اصلا هم ادم مذهبی ای نبود

هرجا هم گفتن انتظاراتت از محیط کار چیه بی تعارف بگو امنیت داشته باشم، حاشیه نداشت باشه، محیط حرفه ای باشه