2737
2739
نه واقعا . الان من چند ساله دارم پس انداز میکنم .شده 6 تومن . چی میدن به این ؟ هیچی . 

شوهر من با پس انداز اینطوری مخالفه میگه ارزش پول میاد پایین.پس انداز منو میگیره میگه هر وقت خواستی با سود بیشتر بهت میدم.حتی کادو تولد و عیدیهای بچه ها رو هم باهاش کار میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک پس انداز رو ازش گرفتم برای خودم دو ساله تو بورس فعالیت میکنم خودکفا شدم تازه کمک خرج خونه هم هستم ولی کل پس انداز کردم بازم با همونا کار میکنم ماهیانه بیشتر در بیارم .پشیمونم ک چرا زودتر شروع نکردم

نمفهمه پول برداشتی؟شوهرمنم نمیده.خیلی کم میده.بااونم واسه خونه سیب زمینی پیاز مخرم😂😂😂دیگ هیچی نمو ...

چه زن خوبی...عزیزم

پولم که برمیداری باز برای خونه همسرت خرج میکنی

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2728
به نظرم پس انداز به مدت طولانی فایده نداره چون روز به روز چیزی از ارزش پولمون نمیمونه

موافقم ، تا پولی جمع میشه باید طلا و سکه و این چیزا خرید ، پارسال ۱۰ تومن قرعه کشی به اسمم دراومد همه رو دادم طلا و ربع خریدم طلا گرمی ۴۰۰ خریدم اگر پولم دستم می موند مطمئنم الکی خرجش میکردم

2740
شوهر من با پس انداز اینطوری مخالفه میگه ارزش پول میاد پایین.پس انداز منو میگیره میگه هر وقت خواستی ب ...

من جمع میکنم فعلا یه سکه بخرم و قایم کنم . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
نمفهمه پول برداشتی؟شوهرمنم نمیده.خیلی کم میده.بااونم واسه خونه سیب زمینی پیاز مخرم😂😂😂دیگ هیچی نمو ...

منم دقیقا مث توام عذاب وجدانم میگیرم ولی با خودم میگم این ک داره واسه خواهر و مادرش خرجای بیشتر میکنه این هیچی نیس در مقابل اونا

من بورس بلد نیستم چطوری پول در میام در ماه؟

منم کلاس نرفتم با پونصد تومن شروع کردم دید تلاش میکنم ذوق و درآمد دارم پنج میلیون داد بعد ماهیانه بیشتر درآمدشو داد بمن منم با ذوق خرید و فروش میکنم .هر موقع پول لازم داشته باشم ب مقدار لازم برداشت میکنم .البته باید برای خرید و فروش سهام رو بشناسی و تابلوخوانی یاد بگیری .البته با این هجوم سمت بورس تابلو خوانی جواب نمیده باید با تجربه باشی که اونم ریسکه

منم دقیقا مث توام عذاب وجدانم میگیرم ولی با خودم میگم این ک داره واسه خواهر و مادرش خرجای بیشت ...

اگ واسه مادرشوهر وخاهر شوهر خرج مگنه پس دزدی نیس.😎😎😎هرچقد مخای بردار