2737
2739
عنوان

بجه ها راضیه تو آقازاده....

| مشاهده متن کامل بحث + 2258 بازدید | 58 پست
نقشه نیما بوده زن حامد بشه که چی بشه خب ؟؟

ک بعدا نیما عکسای لختیشو رو کنه بگه زنت جن..س ابروشو ببره اونم از پیگیریش دست ور داره

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی فکر کنم با الکس بوده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731
چرا الكس؟ 

رفت تو پیش الکس الکس گفت درم ببند😈بعد کلی خاطرات راضیه بودن و ننه بزرگش و دهاتش از جلو چشمش رد شد بعد درو بست

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
2740
اره دیگه چون اگه دقت کنی یه جا الکس بهش گفت اگه میخوای ب خواسته هات برسی باید شل کنی    ...

اره بی شرف

چرا الكس؟ 

اخه هرزه ترینشون الکسه

بعد تو اون مهمونی ک نیما گرفته بود نمیدونم الکس به راضیه چی گفت ک راضیه شربتو ریخت روش

فکر کنم بهش پیشنهاد داد

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706