2733
2734

به حال خودم افسوس میخورم

اه

امروز با مامانم رفتیم بانک کاراشو انجام بده  من پشت صندلی مامانم دور از مردم وایساده بودم کنار اسپیلت😐    بین صندلی که مامانم روش نشسته بود  تا من به اندازه دونفر فاصله بود  یکی از کارمند های بانک از اون پشت اومد بیرون زل زد تو چشمام با سرعت اومد طرفم از همون وسط رد شد یه جوری نزدیک شد دستاشو باز کرد که بهم بخوره من اول قصدشو نفهمیدم  اما زود کنار کشیدم اونم دستشو زد به دستم به سرعت رفت از بانک بیرون😣

واقعا عصبی شدم  موقع برگشت دقیقا داشت همون حرکتو میکرد اما من کلا فاصله گرفته بودم دیگه نذاشتم کثافط هیز به قصدش برسه  اماخیلی عصبی بودم   من وقتایی که عصبی میشم و کاری ازم برنمیاد بعض میکنم😟  دلم میخواست زیر پایی کنم بیفته مردک بیشعور  اما از مامانم خجالت کشیدم   بعد رفته بود اون پشت نگاه میکرد  داره حالم بهم میخوره  شاید واستون عجیب باشه که چیز عادیه این رفتارا

اما من نمیتونم تحمل کنم   من همیشه سعی کردم خوبی هارو ببینم   اینقدر سرگرم درسام   که زشتی و کثافط کاری های دنیا واسم قابل تحمل نیست

چرا اینطوری میکنن   چه هدفی داره  به چه میرسن  یه دختر که پوشش هم مناسبه تیپم دانشجویی بود  مقنعه بلند و... 😐  چرا اینقدر کثیف شدن ملت

اینطور مواقع باید چه عکس العملی داشت؟

واقعا نمیدونم 😑

مطمعنا واسه همه پیش اومده که از عمد خودشونو میکشن به طرف باید چیکار کرد؟ 

راستش من اینطور مواقع دهنم کار نمیکنه دستم کار میکنه با دست یا آرنج دقیقا میکوبم همون قسمت که داره نزدیک میشه که بیشتر هم شکم طرفه اونم که از خودش شک هست سریع میره😐

من چشم و گوش بستم به خدا   راهنماییم کنید😂😐

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
خاک تو سرش هیزیش بکنار اخه الاغ کرونا پس چی😖

همینو بگو  من اون دور وایسادم کسی نزدیک نشه اونوقت.. 😣

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیگه کاری نمیشه کرد من جا خالی میدم  

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2738

از شما باید تشکرکرد که تو این دنیا انسان سالمی هستی❤

بله ازار جامعه به زنان واقعا نوعی تجاوز هست( زبان بدنت) رو قوی کن در جایی که احساس ناامنی داری

راست و محکم بایست  و روبرو رو نگاه کن و سعی کن حرکت نکنی و زیاد جابه جانشی 

گرچه این هم متغیر هست و نسبت به ذهن های بیمار فرق داره اما گاهی میتونه مفید باشه

توی بازار با مامانم بودم

ی پسره مرتب رد میشد محکم میزد به دستم

دیگه بقران دستم بی حس شد

گفتم مامان شرمنده رفتم سمت پسره 

محکمممم از کنارش رد شدم جوری که دست خودم داغون شدچه برسه اون

اون روزم نه آرایشی نه چیزی تیپ ساده چون حوصله نداشتم و مریض بودم 😑

به قول مامانم مریضن اینا مررریض

واقعا چرااینقدمردهاهیز وچندش شدن بیرون رفتنی بایدشبیه زامبیابریم بااخلاق سگی تاکسی نگاه چپ نکنه منم ازاین رفتاراحالم بهم میخوره مانبایدامنیت روانی داشته باشیم 

عزیزم از من که سی سالمه و دانشگاه و سرکار رفتم و تو اجتماع در اومدم نصیحت که وضع مملکت ما همینهههههه 

اگه میخوای اذیت نشی فقط سلیطه بازی و داد و هوار در بیار چه تو تاکسی چه بانک چه خیابون تا ابروی طرف بریز و دیگه از این غلطا نکنه اگه سکوت کنی و خجالت بکشی وضع بدتر میشه 

2706