2737
2739
عنوان

عشق و اختلاف فرهنگی

291 بازدید | 25 پست

بنظرتون عشق میتونه جایگزین اختلاف فرهنگی دو خانواده بشه؟

ینی فک میکنین دختری که تو شهر بزرگ بدنیا اومده و زندگی کرده میتونه با یه پسر از روستا ازدواج موفق داشته باشه اگه محل زندگیشون شهر باشه؟

موردایی ک اینجوری بودن اطرافتون شکست خوردن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تو روستا زندگی میکنم و دوست پسرم شهر بزرگ

ولی ب مراتب امکانات رفاهی من بیشتر بوده، همیشه حمایت خانواده بیشتر بوده، وضعیت مالی بهتره ، تربیت خانوادگی ما هم بهتره ، حتی نظام خانوادگی ما هم از مال اونا بهتره  

2728

با تشابه فرهنگی ازدواج کن 

من و همسر تو یه شهر ولی اختلاف فرهنگی. پدرم در اومد

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

نمیشه، سخته، زندگی واقعی با فیلم و رمان فرق داره، نمیشه عشق نون و آب نمیشه، عشق جای تفاهم رو نمیگیره تحمل این همه تفاوت عشق رو به  نفرت تبدیل میکنه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
من خودم تو روستا زندگی میکنم و دوست پسرم شهر بزرگ ولی ب مراتب امکانات رفاهی من بیشتر بوده، همیشه حم ...

خب روستا داریم تا روستا 

بعضیا از نظر فرهنگی از ی سری شهرا بالاترن بعضیاهم محیط بسته دارن و از نظر فرهنگی خوب نیست

2738

عشق که نمیتونه جای اختلاف فرهنگی رو پر کنه.اما من اینطوریم.خودم شهر بزرگ شدم.اما همسرم روستا.الانم تو شهر زندگی میکنیم.همسرم تحصیل کردست و خیلی تو جامعه بوده.با خودش مشکل ندارم.اما خونوادش..

دیوونم کردن.اوایل که کارم فقط گریه بود..شوهرمم همش میگه تو با فرهنگی تو تحصیل کرده ای ولشون کن بهشون اهمیت نده.اما نمیشه واقعا..

راهمون دوره به خاطر همون خیلی کم میبینیم همو نهایت ماهی یه بار.بجز اون زندگی خودمون خوبه راَضیم خدارو شکر

عشق که نمیتونه جای اختلاف فرهنگی رو پر کنه.اما من اینطوریم.خودم شهر بزرگ شدم.اما همسرم روستا.الانم ت ...

آفرین

مشکل اصلی خانواده است. و ازدواج در ایران ازدواج با خانواده است.

پسر هم وقتی وابسته عاطفی است. بخانوادش مشکل سازه. کلا مشکله. نکنید این کار رو

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
خب روستا داریم تا روستا  بعضیا از نظر فرهنگی از ی سری شهرا بالاترن بعضیاهم محیط بسته دارن و از ...

برای همین میگم نمیشه واسه کسی یه نسخه پیچید 

طرفتو کامل بشناس ما ترکیم دوست پسرم فارس یعنی ما حتی از این لحاظ هم اصلا مشکلی نداشتیم 

فقط خانواده ی من خیلی ب بنیان خانواده اهمیت میدن احترام پدر و مادر خیلیی واجبه ولی تو خانواده دوست پسرم یکم این مسئله سسته وگرنه هیچ مشکل دیگه ای نداشتیم تا الان اصلاا

به عنوان کسی‌که تجربه داره میگم اختلاف فرهنگی هیچ وقت حل نمیشه فقط عمرتون تباه میشه

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2706