2733
2734

من توکلینیک ابن سینا میرم نمیدونم نتیجه میگیرم یان😭😭😭😭خیلی ناامیدم یه بار ای وی اف ناموفق داشتم 

مشکل چی 

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرم مشکل ژنتیک داره کلاین فلتر یدونه Xاضافی داره😢

شوهرمم مشکل مورفو داره نی نی دار نشدیم 

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید
ن نمیتونیم قبول کنیم😢😢

چرا عزیزم این همه خانوما فداکاری میکنن تخمک اهدایی میگیرن اصلا کسی نمیتونه بفهمه حالا اگه باردار شدین خدا بهتون پسر داد اونم باز مشکل پیدا میکنه 

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید 
2738
جایی نرفتین برای درمان؟ من تازگیامیرم ابن سینا

دکتر زیاد رفتیم .....فقط ای وی اف مونده