2737
2739
عنوان

بچه ها من چیکار کنم؟

170 بازدید | 18 پست

دایی همسرم که خیلی با هم رفت و آمد داشتیم فوت کردن، بنده خدا ۴۲ سالش بود، حالا من نمیدونم تو این اوضاع کرونا برم خونشون یا نه

مراسم ندارن، اما خونه شون شلوغه

منم نوزاد دو ماهه دارم

همسرم میگه نیا ، ولی مامانم میگه بچه رو بزار پیش من و برو

اما من برم آلوده بشم بچه مم آلوده میشه دیگه

به نظرتون زشته اگه نرم؟

اینم بگم مادرشوهرم و خانواده ش خیلی اهل گلایه هستن

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

نه عزیزم . کرونا رودربایستی نداره . با ی تلفن هم میشه تسلیت گفت 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

با زنگ بزن بهشون معذرت خواهی کن یا با دستکش و ماسک برو زود برگرد برگشتی هم با همون لباس سریع برو حموم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
ماسک و دستکش بپوش فقط یک بار برو پنج دقیقه هم بیشتر نمون

آخه ۵ دقیقه که نمیشه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706