2737
2734

سلام 

بچه ها ی سری اپلیکیشن هس که فالوور فیک میده ولی رایگان

کسی میشناسه؟؟

لازم دارم ممنون میشم بگینمننننننن

تیارا هستم عزیزان مدرس زبان کره ای/کاربری قبلیم به فنا رفته  یادمون باشه اینجا مجازیه ما حتی ادمایی رو که از نزدیک دیدیم رو هم نمیتونیم قضاوت کنیم چه برسه کسایی که کلا ندیدیم  شاید که کسی حتی سر کوچیکترین مشکلش اینجا به دوستای نی نی سایتی پناه اورده.....پس قضاوت نکنیم  سوال شخصی جواب نمیدم.
فالوئر فیک؟    

لازم دارم

تیارا هستم عزیزان مدرس زبان کره ای/کاربری قبلیم به فنا رفته  یادمون باشه اینجا مجازیه ما حتی ادمایی رو که از نزدیک دیدیم رو هم نمیتونیم قضاوت کنیم چه برسه کسایی که کلا ندیدیم  شاید که کسی حتی سر کوچیکترین مشکلش اینجا به دوستای نی نی سایتی پناه اورده.....پس قضاوت نکنیم  سوال شخصی جواب نمیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ده  نفر آنلاین داریم همه نشستند نگاه میکنند رهنما بیاد😅عزیزم رایگان نشنیدم باید بخری کنم داره ...

ار واقعا باشه چشم

خواهشاً این کار نکنید با یه قرون دو زار پیج خودتون خراب نکنید اگر پیجتون شخصیه چه الزامی داره فالوور داشته باشید اگر بیزنس فالوور فیک به چه درد میخوره دقیقا چی میخوای به یه ربات بفروشید اگر میخواهید اینفوئنسر بشید که محتوای خوب میخواهید اگر هم چیزی واسه فروش دارید که محتوای خوب باید تولید کنید تا بتونید فالوور واقعی فعال ایرانی جذب کنید