2733
2739

اثاث مون رو باز دارم میچینم و کلللللی نیگا کردم وسایل و چیزای دور ریختنی بیخودی الکی دور خودمون جم کردیم هی از این خونه میبریم ب خونه ی دیگه 

😶😶😶😶😶

ینی سه گونی و چن کارتن دور ریختنی جم کردم گذاشتم کنار سالن ک شوهرم بیاد ببره دوربندازه 

ولی مشکل اینجاس اون ک بیاد همممممه رو میشینه میگرده و نمیذاره یه دونه رو دور بندازم همش میگه نههههه اینا لازم میشن اینا ب کار میان یه روز 

آخه من چن ساله از این آت آشغالا حتی نزدیک شونم نرفتم چیه بابا بخدا خونه بهم ریخته و پر وسایل دورریختنی شده مگه آشغال دونیه😒😒😒😒😒

خودت بنداز دور وقتی خونه نیس

منم چند تا وسایل داشتم موقع اسباب کشی انداختم رفت یواشکی

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا عکس ندی نمیتونیم قضاوت کنیم😂

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728

وااای داداش منم اینجوریه. میشینه بازیافتیارو میگرده همه میبره میذاره تو زیر زمین دوباره. ما هم هر وقت خونه نباشه همه رو میدیم میره. اینا وابستگی روانی دارن به اشیا

2738

وای منم متنفرم از آت آشغال جمع کردن 

همیشه در حال دور ریختنم 

اونقدر دور ریختم شوهرم عادت کرده وگرنه خیلی دوست داشت جمع کنیم همه چی رو

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   

اگه شوهرت ممانعت کرد خودشم بنداز دور🤪🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706