2737
2734
عنوان

راهنماییییییییییی دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 46 پست
اخه من میگم اگه یه زن بد یا خراب به پستش بخوره بدبخت میشم

اووووه ببین به کجاها داری فکر میکنیا. مرد اگه خوب باشه خودش میدونه چه جوری زنای کرمو رو دک کنه. به نظرم دچار وسواس ذهنی شدی خودتو مشغول یه کار مفید کن کمتر به این چرت و پرتا فکر کنی

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
نگران اینکه با کسی دوست نشه یا جایی نره الکی بگه اسنپ رفتم

عزیزم برای نگرانی و شک نیازه به رفتارهای بزرگ و مشکوک تری نه این چیزا

بیخیال 

شک خوب نیس خودتو به هم نریز 

تا وقتی ک دیگ جدی  و مشکوک باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگه تموم میشه با یک و سیصد کاری نمیشه کرد...ی سوپر میری میای ۴۰۰ تومن خرج میشه ی نگاهی ب قیمت ها بنداز ..بهش شک نکن ...این روزا فشار اقتصادی خیلی بالاست

زندگی را فقط یک بار ب ما می دهند... درست زندگی کنیم

منم همین مشکل و دارم.شوهر منم لج کرده یک هفته ست میره اسنپ با اینکه احتیاجم نداره.منم میترسم کسی رو سوار میکنه اونم تو جامعه الان

لطفا برای تمامی درگذشتگان و پدر من یک صلوات هدیه کنید
2728
منم همین مشکل و دارم.شوهر منم لج کرده یک هفته ست میره اسنپ با اینکه احتیاجم نداره.منم میترسم کسی رو ...

اگه احتیاج ندارید چرا میره؟

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   
چه جوری اخه بفهمم ؟

نمیدونم خب ادما باهم فرق دارن شغلا باهم فرق دارن منم چند وقت پیش همینجا اومدم دقیقا سوال شمارو پرسیدم.  شوهرمن هر روز سرکاز میره شغلشم سنگکاریه ولی کلا میگه بهم پول تمیدن منم گفتم عموم زنگ زد به صاحاب ساختمن ببینم واثعا راس میگ یا نه گفت یه چک دادم  بهش ولی بیشعور حسابش خاالیی بوده شوهرمم  بهم نگفت حساب خالیه توش پول نییس خودش از غصه داشت دق میکرد ولی بهم نگفته بود  بعد اینکه فهمیدم تازه  گفت قضیه اینجوریه شمام ببینین کی بهش زنگ مبزنه صحبت چیو میکنن شاید جایی باید پول میداده مثلا بدهکار بوده شما نمیدونین یا تصادف جزیی کرده باید خرج طرفو بده نمخواس شمارو نگران کنه بهتون نگفته پول میره اونور. اینجور چیزا واسه من پیش اومده 

2740
اخه هرچقدرم مرد خوب باشه اگه یه زن بد کرم بریزه مردم از خداشه

دیگه وقتی طرز تفکرت اینه و انقدر محکم باورش داری راهنمایی دیگه ای نمیتونم بکنم.

موفق باشی

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
اخه هرچقدرم مرد خوب باشه اگه یه زن بد کرم بریزه مردم از خداشه

آره دقیقا.آدم فکرش هزار جا میره.باور کن حاضری نون خشک بخوری ولی اینا نرن

لطفا برای تمامی درگذشتگان و پدر من یک صلوات هدیه کنید

جالبه شما نگرانی همسرت گیر زن خراب بیافته منم مثل شما اینجوری فکر میکنم و دغدغه دارم

بعد جاریم خیلی هم مذهبیه شوهرشو تشویق کرد بره اسنپ گفت باید پول بیاره من خرج دارم 😑

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   
2706