2733
2739
سلام به همه خانمهایی که به این تاپیک سر زدین دوستای من من خودم 8 ماهه متوجه بیماریم شدم از یک سال قبل از اون هم برای نینی اقدام کردم پس تقریبا میشه 2 ساله که چشم انتظارم خانمهایی که شرایطشون مثل منه (یعنی چشم انتظارن)یا اینکه با داشتن این بیماری فرزند دارن و در پی درمان بیماریشون هستند اگه دوست دارن بیاییم با هم یه اکیپ شیم و از تجربیات درمانی و...... صحبت کنیم من از خودم شروع میکنم از زمانی که متوجه شدم روزی 1 عدد متفورمین مصرف میکنم خدارو شکر پریودم منظم شد در این مدت 2 دوره لترزول و یک دوره هم با کلومیفن و امپول hcg &hmg .... با داشتن 3 فولیکول بزرگ ...و فکر کنم به خاطر کلومیفن بود که در حال حاضر متاسفانه کیست اوردم حالا هم دارم قرص جلوگیری مصرف میکنم بعد از این دو ماه میخوام برم برای iui البته بهتون بگم دکتر من دکتر ساغر صالحپوردر مرکز کوثر از همون 8 ماه پیش به من گفت باید iui کنم اما من از این شاخه به اون شاخه پریدم و پیش دکترهای مختلف رفتم که حالا متاسفانه کیست اوردم یکی از این دکترها به من گفت که شاید دهانه رحمت اسپرمها رو میکشه یا اینکه بدنت به اسپرمها واکنش نشون میده و اونا رو میکشه راستی ازمایش شوهرم هم خوب بود ....ببخشید خیلی طولانی شد اگه منو قابل دونستین بیاین از تجربه هاتون دکتر معالجتون و... بنویسین
دختر نازم و همسر مهربانم دوستتون دارم
سلام الهام جون. منم الان 5 ماهه که دارم درمان میکنم. البته 1 ساله که ازدواج کردم. ولی قبل از اون هم همیشه پری هام نامنظم بود و من درمان نکردم. تا اینکه 2 ماه بعد ازدواج رفتم دکتر بهم گفت تنبلی و پلی کیستیک هستم. از همون موقع مدروکسی میخورم که پری هام منظم شده و چون یکم قندم رفته بود بالا به خاطر کیستا قرص گلوتازون بهم داد که قند رو پایین میاره. ولی دکترم خیلی بهم امیدواری داده و میگه خوب میشی. و از iuiچیزی نگفته. ( چی هست حالا)؟؟الان یه ماهی میشه که لتروزول و امپول hcg زدم تا ببینم چی میشه. خوشحال میشم که بیشتر بهم راهنمایی بدیم. راستی دکتر من هلن صادقی هستش
من با وجود کیست باردار شدم و بچه هم دارم ولی الان مدتیه که پریودم نامنظم شده و اندازه تخمدان چندبرابر اندازه عادی شده
و تشخیص دکتر PCO بوده و الان هم دارم می خورم ولی پریود به شدت نامرتب و لکه بینی و ... باعث شده برم دکتر با گریه و زاری خواهش کنم قرص برام تجویز کنه تا حداقل ماه رمضون روزه بگیرم بعدش دوباره درمان رو از سر بگیرم
دیگه خسته شدم
وقتی منتظر بچه بودم نمی شد ولی الان که بچه نمی خوام می ترسم توی این شرایط باردار بشم و همیشه استرس دارم دکترم هم آزیتا صفار زاده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها منم pcod هستم و 3ساله که منتظر نی نی هستم.
منم روزی 3تا متفورمین می خورم تا الان هم زیر نظر دکتر مینو طاهری بودم از کلومفین گرفته تا امپول همه رو تجربه کردم.
این سری هم که باردار نشدم رفتم بیمارستان زنان پیش دکتر مقدمی تعریفشو شنیدم.
فعلا برام ازمایشات کامل داده که مشغول انجام دادن هستم.
من اضافه وزن هم دارم که اصلا برای بیماری ما خوب نیست.
به امید اینکه یه روز دل همگیمون شاد بشه.
2731
سلام دوستان مرسی که بامن همگام شدین سحر جون در مورد iuiدر گوگل سرچ کنی میتونی روش رو بخوانی راستی یادم رفت بهتون بگم توی این 2 ماهی که فرصت دارم هم دارم ورزش میکنم روزی 1 ساعت پیاده روی نیم ساعت میرقصم برای روحیم و با دستگاه ورزشی نیم ساعت هم تمرینات کششی و دراز نشست انجام میدم روزی هم 1 استکان عرق رازیانه میخورم هم برای استرس هم اینکه من تستسترونم بالاست و رازیانه سرشار از هورمونهای زنانه است و برای موهای زایدی که به خاطر pco نصیب ما شده کنترل میکنه من اضافه وزن ندارم .....
2738
بچه ها منم این بیماری رو دارم اصلا نگران نباشید و بی خودی قرص نخورین...من 9 ماهه که فهمیدم روزی 2 تا متفورمین میخوردم...دکتر 2 بار کلومیفن نوشت ولی نخوردم....چون گفت به متفورمین جواب دادی..اینم می دونستم متفورمین تو دراز مدت عالیه و مشکلو به مرور حل میکنه ....الانم باردارم...فقط باید صبر و حوصله داشته باشید...استرس ممنوع
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
من از زمانی که مجرد بودم کیست داشتم و پریودهام هم نامنظم بود..2ساله که ازدواج کردم..1سالو نیمه که متفورمین مصرف میکنم..با روزی 2تا نتیجه ندیدم الان دکترم بهم گفته که روزی 3تا بخورم..نمیدونم چرا بدنم به متفورمین جواب نمیده؟چاق هم نیستم..فقط موی زائد دارم..دکتر گفت اگه با روزی 3تا هم نتیجه ندیدی بیشترش بکنم..نمیدونم والاااا........این کیست کجا بود که قسمت ما شد؟به هیچ روشی هم درمان نمیشه..اضافه وزن هم ندارم..تموم آزمایشهام هم خوبه...پریودهام هنوز منظم نشده!!
ساراجون اگه کیست داری درمان قطعیش قرص جلوگیریه اینو از قول دکترم میگم متفورمین فقط برای کنترل سندرم پلی کیستیکه و....(میتونی در مورد این قرص و رابطش با سندرم پلی کیستیک تو گوگل سرچ کنی تا منظورم رو متوجه بشی ) حالا مطمئنی کیست داری و دکتر بهت قرص جلوگیری نداده اخه تا موقعی که کیست داشته باشی پریود هات نامنظمه چون من فقط با خوردن روزی 1 عدد پریودم 7 ماه منظم شد ولی وقتی ماه پیش کیست اوردم پریودم عقب افتاد...............راستی بهناز جون عزیزم سعی کن تو هم ورزش رو شروع کنی که خیلی برای روحیت وهم کاهش استرس و کاهش وزن و از همه مهمتر برای کمک به درمانت موثره ......................
سلام دوستای عزیز
منم از زمان دختریم مشکل pco داشتم و با خوردن قرص پیشگیری کنترلش کرده بودم بعد از ازدواج رفتم پیش دکتر زنان تا برای بارداری راهنماییم کنه 4-3 ماهی هم بهم متفورمین ( گلوکوفاژ) داد اما هم پریم بهم ریخته و بزور آمپول میاد و هم اینکه نزدیک یکساله باردار نشدم و منتظرم.
اول پیش دکتر معینی رفتم و بعد از 2 بار تصمیم گرفتم دکترمو عوض کنم چون تمام روزم تلف میشد برای یک ویزیت ساده اونم ئقتی نوبتم میشد دیگه جون نداشتم مشکلاتمو مفصل بگم در ضمن ماما هم منو ویزیت کرد هر 2 بار.
بعدش اینجا تعریف دکتر شادانلو رو بچه های سایت میکردن که رفتم پیششون ..
بهم گفتن متفورمین روی من جواب نداده و 2 ماه مدروکسی بهم دادن که اون 2 ماه پری اومد اما خبری از نی نی نشد...
بعدش یکماه با دوز کم ( روزی یکی) از 9-5 پری بهم کلومیفن دادن و این ماه هم با دوز بیشتر یعنی 2 تا...
اما هنوز منتظرم.. آز خون هم دادم که منفی شد ( روز 34) امروز هم که روز 41 هستش دوباره بیبی چک گذاشتم که منفی بود متاسفانه...
هنوز پری هم نیومده..
تصمیم گرفتم که داروی گیاهی اگنوگل استفاده کنم و عرق رازیانه.. بچه های سایت تعریفشو خیلی میکردن..
دیگه نمیدونم تا کی باید منتظر بمونم !!؟؟
فقط باید بخدا توکل کرد .... فقط اون ..
ضمنا" من اضافه وزن ندارم و فقط یک کم موی زاید و پری هم که قربونش برم نمیاد بدون آمپول..
منم موی زاید دارم....راستی من واسه نی نی عرق رازیانه می خوردم..راضی بودم..متفورمینو ول نکنین...من اضافه وزن نداشتم پری ها هم منظم بود ولی تخمک گزاری نداشتم
منم موی زاید دارم....راستی من واسه نی نی عرق رازیانه می خوردم..راضی بودم..متفورمینو ول نکنین...من اضافه وزن نداشتم پری ها هم منظم بود ولی تخمک گزاری نداشتم
2706