2737
2734

دکتر به من گفت از 9 سیکل تا 14سیکل یک شب در میمون 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از روز ۸ ام یکروز درمیان... تا هر وقت خسته بشی😁 یه هفته مونده به پری دوره بعدی دیگه هر اتفاقی قرار ...

من از12تاشب 18اقدام کردم بنظرت کافیه ده روزدیگه وقت پریودمه

💔
منم ازشب 12تاشب18یک شب درمیون اقدام کردم بنظرشماکافیه

عزیزم 🙄 به این چیزا فکر نکن بارداری جوری ک بهش فکر نکنی زودتر جواب میگیری 

من هر دفعه ک نتیجه دیدم اصلا برام مهم نبوده کی اقدام کردم یا اصلا بهش فکر نکردم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
من از12تاشب 18اقدام کردم بنظرت کافیه ده روزدیگه وقت پریودمه

یه کم دیر بوده... ولی اگه امکانش هست حداقل یه شب دیگه ادامه بده...

ببین از ۸ ام که میگند از خود ۸ ام احتمالش نیست... ولی از این لحاظ میگند که اسپرم وقتی بیشتر از دو روز تخلیه نشه تحرک و قدرتش کمتر میشه... کمتر از دو روز هم ضعیف میشه...وگرنه که تخمک گذاری ۴ روز احتمالش هست باشه

2738
دارو مصرف میکنی؟ خیلی عوامل باید جور باشه تا حاملگی ایجاد بشه

نه فقط تیروییدم 4.9بوده دوماه قرص میخورم تنبلی داشتم دکترگفت رفع شده وفقط کیست ریزدارم اونم گفت دارونمیخواد دیگ هیچی نمیخورم مثلا چه عواملی میشه بگی

💔
نه فقط تیروییدم 4.9بوده دوماه قرص میخورم تنبلی داشتم دکترگفت رفع شده وفقط کیست ریزدارم اونم گفت دارو ...

ببین استرس روی خیلیا اثر داره... تغذیه خوب بکن... سالم غذا بخور یه کم تهیه کردنش سخته ولی ارزششو داره... قرصهای تقویتی زیر نظر دکتر حتما بخور... موقع اقدام پوزیشنهای مناسب انتخاب کنید و بعد حتما نیم ساعت بلند نشو... حتی متکا بذار زیر کمرت... بعدش زیاد فعالیت نکن.... حتما بصورت مرتب اقدام داشته باش

ببین استرس روی خیلیا اثر داره... تغذیه خوب بکن... سالم غذا بخور یه کم تهیه کردنش سخته ولی ارزششو دار ...

من یک ساعت درازمیکشم ببین من یکم وسواس دارم زیادجارودستمال....این کارارومیکنم بنظرا ممکنه که بخاطر کارکردن زیادحامله نمیشم؟؟؟

💔
من یک ساعت درازمیکشم ببین من یکم وسواس دارم زیادجارودستمال....این کارارومیکنم بنظرا ممکنه که بخاطر ک ...

این دفعه امتحان کن چند روز کمتر کار کن... شاید به اون حساسی... 

من که تو این دوران اینقدر پله بالا و پایین رفتم که هیچ وقت دیگه نرفته بودم... فکرم نمیکردم باردار باشم... ولی شدم

2706