2737
2739

روز چندم پریودته هنوز مثبت نیس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

راستی کیته یا بیبی چک؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روز چندم پریودته هنوز مثبت نیس

روز14 دیشبم رفتم سونو گف هنوز فولیکولت کوچیکه15 هس کیت بزن هروقت مثبت شد اقدام کنین اولین اقداممه کلا تجربه ندارم میترسم بزرگ نشه😞

روز14 دیشبم رفتم سونو گف هنوز فولیکولت کوچیکه15 هس کیت بزن هروقت مثبت شد اقدام کنین اولین اقداممه کل ...

وقتی هاله انداخته یعنی داری ب تخمک گذاریت نزدیک میشی هر روز کیت بزار تا خطها پررنگ بشه وقتی پررنگ شد یعنی ۲۴ تا ۳۶ ساعت بعدش تخمک گذاریت هستش و اگه میتونی وقتی کیت پررنگ شد هرشب نزدیکی داشته باش وقتیم کیت بعد پررنگ شدن شروع ب کمرنگ شدن کرد یعنی تخمک گذاریت انجام شده

این ماه دیگه ...
2740
وقتی هاله انداخته یعنی داری ب تخمک گذاریت نزدیک میشی هر روز کیت بزار تا خطها پررنگ بشه وقتی پررنگ شد ...

عزیزم رفته رفته داره هاله پررنگ ولی بالایی یکم رنگش کم میشه و دارن همرنگ میشن 

شد عزیزم حتی خط دوم پررنگتر😍

منم این ماه اقدامم امروز میرم دکتر تخمک گذاریمو مشخص کنه

تعیین جنسیت با رژیم و تخمک گذاری داشتی؟

انشالله جفتمون باردار بشیم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿