2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنرستان.  چه کاریه بری اینهمه کتاب علوم انسانی بخونی. هنرستان از همون سال اول درس یاد می گیری حتی میتونی بیرون کار کنی در حد فاکتور زدن. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

من دبیر هنرستانم، اول برو هنرستان شهرتون را ببین، از چند نفر بپرس که شرایط درسی و سطح بچه ها چطوره؟ 

بعد انتخاب کن. 

بعضی هنرستان ها هیچی یاد نمیدن چون سطح بچه ها خیلی پایینه، بعضی هاشونم بد نیست. 

من خودم نظرم دیپلم نظری ریاضی و تابستان ها کلاس فنی حرفه ای حسابداری و بعد دانشگاهه. سختتره ولی این طور زرنگ تر میشی. 

هنرستان تو با مدرک دیپلم که بهت میدن میتونی کار کنی حتی اگه دانشگاه نری چون تو کارآموزی کردی 

دبیرستان منظورت چیه؟ دانشگاه رو میگی؟ 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
2738
معمولا بچه های ضعیف میرن هنرستان اگه اهل درس نیسی برو هنرستان اگه اهل درسی و زرنگی برو ریاضی بخون کن ...

همه اینطور نیست با معد ۲۰ داریم میره هنرستان

میخوام ببینم حسابداری از کدام بهتره؟

هنرستان بهتره چون با دیپلمش میتونی کار کنی حتی اگر بخوای بری دانشگاه از دیپلمه هایی نظری که اومدن حسابداری بیشتر بلدی

فقط یک نکته هست که دوره کارشناسی یه سری درس مثل امار ریاضی تحقیق در عملیات و .. داره که باید ریاضیت هم خوب باشه

پس اگر میخوای دانشگاه بری حتما ریاضیت قوی کن

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
همه اینطور نیست با معد ۲۰ داریم میره هنرستان میخوام ببینم حسابداری از کدام بهتره؟

خب اینا توجیهیه ک تو همه زمانها بوده و هست 

هنرستان سطحش خیلی پایین تر از دبیرستانه کنکور هم ک بدی بهترین دانشگاهی ک قبول میشی شریعتیه ک خیلیا اسمشم نشنیدن انقد لولش پایینه ک تازه بهترین دانشگاه هنرستانیاس اما از دبیرستان بری دانشگاه تهران و علامه و....

تازه از هنرستان باید ناپیوسته بخونی یعنی اول فوق دیپلم بعد لیسانس هی سر هر کدومم‌کنکور بدی

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
خب اینا توجیهیه ک تو همه زمانها بوده و هست  هنرستان سطحش خیلی پایین تر از دبیرستانه کنکور هم ک ...

کنکور برای هنرستانیها خیلی راحت تره تا ریاضی حتی اگر دو بار باشه چون تعداد کمه و‌راحت تر قبول میشن ولی قبولی حسابداری دانشگاههای خوب خیلی مطالعه میخواد. تازه رشته حسابداری جوری هست که اصلا استاد ان چنانی نداره و‌حتی اونهایی که خیلی اسم در کردن و سردبیر ژورنال هستن و کتابهاشون تدریس میشه چیزی بارشون نیست

در کل رشته حسابداری دانشگاهش زیاد مهم نیست مگر اینکه ازمون استخدامی دانشگاه معتبر بخوان

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2706