2737
2734

من ازدواج نکردم ولی از الان عاشقشم 😂

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هرچقدم ک برنجونم باز دیوونشم.امیدوارم خدا ازم نگیرش سایش بالا سر خودم و بچه هامون باشه .با تمام تلخیاش اما حکمکوهو داره برام

من ب زودی زود حسابی پولدار و خوشبخت میشم❤😎

چه عجب اینجا ما هر چی دیدیم فحش و نفرین و الهی بمیره بوده واقعا جای شکر داره

مسخرس که آدما رو به دو دسته ی خوب و بد تقسیم کنیم از نظر من آدما یا جالبن یا خسته کننده😏
2738

استارتر عزیز،الهی همیشه خوشبخت باشید اما پرستش فقط مخصوص هداست.لطفا در مورد بندگان بکار نبرید.که کفر امیز نباشه.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
چه عجب اینجا ما هر چی دیدیم فحش و نفرین و الهی بمیره بوده واقعا جای شکر داره

نه چرا اخه من عاشقانه میپرستم همسرمو هیچ وقت برای ی لحظه هم تو این چندسال زندگی نفرینش نکردم

نه چرا اخه من عاشقانه میپرستم همسرمو هیچ وقت برای ی لحظه هم تو این چندسال زندگی نفرینش نکردم

صد و بیست ساله بشید هر دوتون💗❤

مسخرس که آدما رو به دو دسته ی خوب و بد تقسیم کنیم از نظر من آدما یا جالبن یا خسته کننده😏
2706