2737
2739
عنوان

حجاب واتش جهنم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 6274 بازدید | 150 پست
شما اول ياد بگير تو سايت زنونه نياي بعد فتوا بده

سایت اگه زنونه بود من نمیتونستم جنسیتمو بزنم مرد

شما اول یاد بگیر قوانین سایتی که توش عضو هستی رو بخونی بعد بگو این سایت زنونس یا عمومی

فتوا هم ندادم

اصن چه ربطی به فتوا داره؟!

شما اولش میگی انسانیت خیلی مهمه بعد به چادریا میگی زیر چادر صدتا گناه میکنن

شعار انسانیت دادن خیلی راحته

انسانیت در عمل مشخص میشه

اهان خب شمام كه داري ميگي كسي كه حجاب نداره پس قران خوندناش الكيه من هرشب قران ميخونم هرررشب ولي ح ...

خب توداری حرف منو بد برداشت میکنی منم چادری نیستم عزیزم من خودمومثال زدم ن تورو.خب مسخرس دیگ  توداری کتابیومیخونی ک توش میگه حجاب کن بعد انجام نمیدی خودمم همینطورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اهان خب شمام كه داري ميگي كسي كه حجاب نداره پس قران خوندناش الكيه من هرشب قران ميخونم هرررشب ولي ح ...

عقل داری عزیزم فکر کن میخوای بخون میخوای نخون.من فکرکردم راجب خودم نگفتم. تورو توقبرمن نمی ذارن برو باسرلخت قران بخون اصلا چرا قران نخوندنتو یاخوندنتو گردن مصببشومنومیخوای بدونی

حتی اگه بهشت و جهنمی هم نبود حجاب کار عاقلانه ای است !کسی هم نگفته هر کی چادریه بهشتیه هر کی چادری نباشه جهنمیه😲من خودم چادری و محجبه هستم دیدم کسانی که چادری و بداخلاق هستن و کسانی که شل حجاب و خوش اخلاق هستن☺منظورم اینه که کسی که بد حجابه صرفا بد نیست و کسی که با حجاب صد درصد خوب نیست هر انسانی نقصی داره و باید سعی کنه اونو رفع کنه ولی در کل من شان و شخصیت زن رو تو حجاب میبینم و حس میکنم کسانی که بی حجابن به مقام زن کم لطفی میکنن😔

خب توداری حرف منو بد برداشت میکنی منم چادری نیستم عزیزم من خودمومثال زدم ن تورو.خب مسخرس دیگ  ت ...

ولي شما نميتوني جاي خدا خخرف بزني و بگي قران خوندن بي حجابا بي فايده هست ولو منظورت خودت باشه

چون باعث ميشه خيليا زده بشن و بگن اگه اينطوره نميخونيم

و گناهش ميفته گردن كسي كه اينحرفارو ميگه

حتی اگه بهشت و جهنمی هم نبود حجاب کار عاقلانه ای است !کسی هم نگفته هر کی چادریه بهشتیه هر کی چادری ن ...

عزيزم براي طرز فكرت واقعا متاسفم اميدوارم ديدتو نسبت به همنوعات تغيير بدي

2740

عزیزم‌ خداوند اندازه ذره ای خوبی یا بدی رو بدون جواب نمیذاره میدونی قران خوندن چقدر ثواب داره؟ خوش به سعادتت این خودش عین سعادته که انس با قران داری 

ولي شما نميتوني جاي خدا خخرف بزني و بگي قران خوندن بي حجابا بي فايده هست ولو منظورت خودت باشه چون ب ...

مگ من گفتم نخون؟ببین تو کلا منظورنونفهمیدی من دوست دارم همه جی طبق اصول باشه  بله درسته شاید حق باشماباشه ببخشید ب دل نکیرحلال کن

عزیزم‌ خداوند اندازه ذره ای خوبی یا بدی رو بدون جواب نمیذاره میدونی قران خوندن چقدر ثواب داره؟ خوش ب ...

والامن نگفتم کسی ک حجاب نداره قرانش بی فایدس من بی حجابم خودن قرانوهم ختم میکنم کفتم خب همون قران ک نیخونیم توش حجابوگفته دیگ این خانم نمیدونم چشه بیا گردن منم انداخت گناه خودمون کمه اینم اصاف شد😐

والامن نگفتم کسی ک حجاب نداره قرانش بی فایدس من بی حجابم خودن قرانوهم ختم میکنم کفتم خب همون قران ک ...

قرآن قلب آدم رو روشن میکنه انس با قران باعث خیلی از خیر و برکات توی زندگی میشه 

2706