2737
2734
عنوان

حجاب واتش جهنم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 6274 بازدید | 150 پست
انسانيت خيلي مهمتر از حجابه چادر سرت كني زيرش صدتا گناه ديگه ام بكني چه فايده داره

هرکی چادر سرش میکنه باید زیرش صدتا گناه کنه؟!

آخه این چه حرف مسخره ایه بعضیا میگن؟!

بابا شما یا حجابو قبول داری یا نداری

اگه قبول داری شما چادر سرت کن گناه هم نکن به بقیه نشون بده که چادری واقعی باید چجوری باشه

اگرم که قبول نداری چرا به چادریا تهمت میزنی؟!

خدایی درست نیس

جالبه اولشم گفتی انسانیت خیلی مهمتره!!

اینه انسانیتی که شما میگی؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه شخص چادری باشه گناه نکنه؟ یعنی چادریا انسانیت ندارن؟

منم چادری نیستم ولی وقتی میخوام برم در خونه اهل بیت خجالت می کشم چطوری پیامبرم حضرت محمدباشه ومن انقدر بی حجاب باشم جوردرنمیاد   

2728
منم چادری نیستم ولی وقتی میخوام برم در خونه اهل بیت خجالت می کشم چطوری پیامبرم حضرت محمدباشه ومن انق ...

خب حجاب کن اول اگه سخته برات بدون چادر حجاب داشته باش حجاب که فقط چادر نیست بعد اگه خواستی چادری شو 

2740
من ميگم ملاك بهشت و جهنم حجاب نيست حجاب هم البته ك مهمه چون تو قران هم خيلي ذكر شده ولي چادري بودن ...

درسته ولی خب کسی ک اهل قرانه و اعتقاد ب اهل بیت داره بنظرم خودشومسخره میکنه اگ حجاب نکنه

به نظر من تو حکم و دستورات خدا نباید اما و اگر و چرا بیاریم وقتی خداوند برای حجاب یه تعریفی قائل شده ما حق نداریم خللی توش وارد کنیم اگه خداوند گفته موها کاملا پوشیده باشه نباید بگیم حالا مگه با چند تا تار مو چی میخواد بشه اگه میخواییم عبد صالح باشیم فقط باید اطاعت کنیم چون و چرا نداره قطعا هر دستوری که خداوند داده خیر و صلاح بنده تو اونه مثلا من چون خیر و صلاح بچه هام رو میخوام اجازه نمیدم برن تو کوچه بازی کنن از نظر اونا شاید من مامان بدی باشم شاید با خودشون فکر کنن که مثلا اگه ما بریم تو کوچه چی میخواد بشه چرا مامانمون اینجوری میکنه چرا اینقدر سنگدله حالا بنده ها هم درباره ی خدا همین جوری فکر میکنن نمیدونم شایدم مثل خوبی نزدم ولی به هر حال خدا از خوده ما به ما مهربونتره😍😍

چرا عزیزم نمیدونم چراتااسم حجاب میاد همه میگن انسانیت مهمه ادم چادرسرش نکنه ولی خوب باشه آخه مگ چادر ...

متاسفانه من با چندتاشون ك بودم خيلي بي معرفت وتوزرد از آب دراومدن 

به نظر من تو حکم و دستورات خدا نباید اما و اگر و چرا بیاریم وقتی خداوند برای حجاب یه تعریفی قائل شده ...

منم حرفم همینه بقیه چیزا هم مهمه تودین ولی خب حجابم حرف خداس دیگ هرچیز جای خودشو داره چیزی نمیتونه جایگزین چبزدیگ بشه تودین

درسته ولی خب کسی ک اهل قرانه و اعتقاد ب اهل بیت داره بنظرم خودشومسخره میکنه اگ حجاب نکنه

اهان خب شمام كه داري ميگي كسي كه حجاب نداره پس قران خوندناش الكيه

من هرشب قران ميخونم هرررشب

ولي حجاب ندارم نه اينكه از تيپايي ك تو چشم ميزنه بزنم

ولي خب موهام بيرونه و راحتم

روي حرف شما من ديگه قران نميخونم اگه الكيه

نميدونستم قران خوندنام بي معني هست چون بي حجابم تازه فهميدم

2706