2737
2734
عنوان

بدون شرح....این قسمت جریان تاپیک جنجالی

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 70 پست
فرداشب شب جمعه ی احتمالا سروکله ی اقدس پیدا بشه با غذای خوشمزش

اوه راستی چه خبر پیداش نیست؟!

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
  کاش ندیده بودی

وای ن اصلا اینجوری نیسم حالم بهم بخوره حس میکنم کاملا الکیه فقط کلی خندیدم دارم میمیرم از خنده😂مرسی واقعا😂❤

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احتمالا فردا اینو بذاره

نگو  

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
نگو    

فک کن اونجاشم پر مو بوده؟  

2740
مسخره ها .هی نمیگن جریان چیه.من رفتم

بایسا میگم بهت ایشون کله سحر تتپیک زدن ریدم بهتون بعدشم تا دلش خواسته فش داده گفته چرا تاپیکمو ترکوندید اینگار کار ما بوده