2726

بچه ها چجوری الویه درست کنم

-باز شروع شد ای خدا

-کی میخواید این قضیه رو به باد فراموشی بسپارید؟

خوب عزیزم روشتو بگو حتما قراره  وبعدشم  (حرفای ایشون در شعن نینی سایت نیست سانسور کردم)

ای خدا الویه هرشب کابوس الویه رو میبینم!

قضیه الویه چیه دیگه ؟!

پ.ن:کاربرایی که هنوز نمیدونن قضیشو

ای خدا باید دوباره توضیح بدیم به خدا تا اخر عمرم لب نمیزنم

این قضیه الویه فراموش بشو نیست تو تاربخ ثبت شد

نینی یار همیشه بیدارو بیکار:کی دوباره اسم الویرو اورد!ازین به بعد این کلمه جزو کلمات غیر مجاز تو این سایت محسوب میشه استارتر .......

استارتر:اممممممم.نننننه چیییی شده...هااااا؟الویه فوشه؟

(از قیافش معلومه هیچی نفهمیده)

اره عزیزم یه حرف خیلی بدیه.

به به چادری خانم اون سری تو تاپیک قبلیه بدجوری ضایعت کردما

خفه شو ........فلان شده حق نداری به علایق من توهین کنی

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ی چیزایی تصور کردم ک خودم عوقم گرف😂🤧

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

:بیشین بینیم بابا تو هم با عقاید چرتو مسخرت

این وسط دوتا کاربر اسکول به فکر گزارش زدن میفتن(نمونش خیلی زیاده تو سایت)

اهای نینیار اینا دارن درواره الویه حرف میزنن

نینی یار:

پ.ن.وسطیه نینیاره خیلیم رو کلمه الویه حساسه....تا اسمشو میشنوه میزنه این دوتا اسکولو اول رت پار میکنه بعدم حذف کاربری

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
چ امشب تاپیکا باحال شدن😂😂😂😂😂

قربونتون

قضیه الویه چیه؟

خیلی شنیدم ازش میگید ولی نمیدونم چیه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706