2733
2734
عنوان

بارداری

86 بازدید | 10 پست

سلام یه سوال دوستان من سوم تیر پریود شدم هفت تیر تموم کردم ده تیر با بیستو دوتیر هم اقدام کردم به بارداری الان که شونزدهم مرداده پریود نشدم حقیقتش انقد بی بی زدم منفی در اومده اینبار هم میترسم بزنم منفی در بیاد به نظرتون حاملم 

تعداد رای : 9
نظرسنجی
1بله
2
22%
2خیر
2
22%
3صبر کن
5
55%
دوستای خوبم برا نی نی دار شدنم دعا کنین لطفااااا   راستی نقاش ساختمون منصف خواستین بگین  دوستی که داری میخونی  لطفا صلوات بفرست واسه نی نی دار شدنم قربونت برم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن این ماهو نزدم اصلا یه ساله اقدام میکنم تا پنج روز عقب میوفته بی بی میزنم منفی میشه ولی مرداد ماهو اصلا نزدم تورو خدا کمک کنین 

دوستای خوبم برا نی نی دار شدنم دعا کنین لطفااااا   راستی نقاش ساختمون منصف خواستین بگین  دوستی که داری میخونی  لطفا صلوات بفرست واسه نی نی دار شدنم قربونت برم 
2738

تورو خدا دعا کنبن فردا بی بی بزنم مثبت شه خیلی بده هر ماه میزنم منفیه

تورو خدا دعا کنبن فردا بی بی بزنم مثبت شه خیلی بده هر ماه میزنم منفیه

ی بچه دیگه هم داری

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.