2752
2734
عنوان

یگان ویژه

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

1:معدل از 14 به بالا

2: سن حداقل 18وحداکثر23سال

3: رشته تحصیلی ملاک نیست(همه گرایش ها)

: ابتدا یک نوار قلب ازتون میگیرند.

2: دندانپزشکی: دندان هاتون را معاینه میکنند و اگر مشکلی مثل پوسیدگی یا نیاز به پر کردن و...داشته باشید.میرین درست میکنین و بعد میاین و اگر سالم باشه تایید می کنند.

3: دکتر عمومی : پزشک شمارو از لحاظ پوست و جای زخم و پاها و عضلات و...معاینه میکنه که مشکل خاصی نداشته باشید ولی اگر واریکوسل داشته  باشید باید درمان کنید. اونایی که نوع درجه 3 ان از نظر قانون خدمت سربازی در ایران معافیت و انواع درجه1و2معافیت از رزم خواهد داشت. و در اخر هم وزنتون رو میگیرن.

بقیه مراحل هم به ترتیب زیر است:

.تشکیل پرونده:بعد از اوردن برگه مهر شده پزشکی اولیه و دادن به گزینش یک زمان بهتون میدن که برای تشکیل پرونده  بیایید و وقتی در اون زمان میایید یک سری برگه ها که برای تشکیل پرونده مورد نیازه  مثل: مشخصات خود و فامیل و معرف و... به شما میدهند و توضیح میدن وزمان میدن که این برگه ها روپر کنید و یک سری کپی مدارکتون رو هم بهتون میگن که باید خودتون بیارین و در اون زمان خاص مدارکتون رو میارین و براتون تشکیل پرونده میدن و همپنین کارت ازمون رو هم بهتون میدن که باید در زمان خودش و محل برگزاری ازمون که بهتون میگن حضور داشته باشین.

.انگشت نگاری

.تست ورزش و روخانی قران

.تست ورزش:

۱-باید ۴۰ عدد دراز و نشست در ۱ دقیقه بروید

۲-باید ۴۰ تا شنا روی زمین در ۱ دقیقه بروید

۳-یک دوی استقامی هست که باید به نرمی همراه بقیه بدوید حداقل ۴ دور اندازه دور زمین فوتبال کوچک

۴-یک دوی سرعت هست که یک مسافت کمی را که مشخص می کنن رو زیر ۱۰ ثانیه بدوید

البته اگر کمتر از این ها هم بروید تایید می کنن و معمولا کسی رو بعد از تایید وزن برای تست ورزش رد نمی کنن.

.رو خانی قران_.ازمون_.مصاحبه

.پزشکی تکمیلی شامل:.(چشم پزشک).(متخصص چشم).(روان شناسی).(اعصاب و روان).(شنوایی).(گوش و حلق و بینی).(رادیولوژی).(ازمایش اعتیاد).(ازمایش خون).(واکسن منژیت)

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
استخذاماشون که نوشته 170

اون استخدامی نیرو انتظامی 

شما ثبت نام میکنی 

یک سال آموزش به دور از تکنولوژی هرجا که خودشون تعیین کنن میبینی 

بعد از پایان دوره خودشون تقسیم میکنن بین یگان ها 

که زیر ۱۸۵ اصلا راه نمیدن برا یگان ویژه 

۱۷۰ پلیس های نیرو انتظامی یا دفتر دار هاشون هستن

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
نه بابا نگو وحشت میکنم.دذ این حد آخه؟

بعله فک کردی الکیه یگان ویژه

یکی بود بازنشسته بود هنوز ک هنوزه اسلحه مخفی همراهش بود حتی

میگفت میبردنمون جنگلای امازون برا اموزش بدون هیچ صلاحی و غذایی باید جونمونو نجات میدادیم 

اینجور بی رحم بار میان یا ماشین با هشتاد تا داره میره باید خودمونو پرت کنیم بیرون خعلی چیزای جالبی بود مث فیلما بود 

ولی الانو نمیدونم اموزشش چ جوره

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎

اینم شرایط ورود:

1: قد بالای 175و اندام نسبتا ورزیده

2:نداشت هیچ نقصی در بدن

3: اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام

4: اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه  امادگی و فداکاری در راه اهداف انها

5: تبعیت جمهوری اسلامی ایران

6: عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب وگروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران

7: عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی در زمان تقاضا استخدام

8: عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی

9: نداشتن سو پیشینه کیفری

10: عدم اعتیاد به مواد مخدر

11: داشتن شرایط تحصیلی ویا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر

12: داشتن سلامت و توانایی جسمی و راوانی با خدمت مورد

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
بعله فک کردی الکیه یگان ویژه یکی بود بازنشسته بود هنوز ک هنوزه اسلحه مخفی همراهش بود حتی میگفت میب ...

😳شوهرم منم نوپو بود ولی این موردارو نگفتا🙄

بعله فک کردی الکیه یگان ویژه یکی بود بازنشسته بود هنوز ک هنوزه اسلحه مخفی همراهش بود حتی میگفت میب ...

اونی که تو میگی رسته نوپوست فکر کنم که خیلی هم سخت و دشواره

2706