2733
2739
عنوان

به نظرتون عجیب نیست

305 بازدید | 25 پست

من و خواستگارم تو اسکایپ هر شب میحرفیم اما یه بار نخواسته تصویری منو ببینه.

البته حضوری قبلا همو دیدیم یه بار

الان خارجه

باز پروازا باز شه میاد.

ولی نمیگه مثلا دوربین رو بزن همو ببینیم.

کاربر مهوشدخت سابقم. تدریس زبان کنکوری برای سال 1400 - کلاسها انلاین برگزار میشه. هزینه ی کلاسها ماهانه 40 هزار تومان. ضمنا گروه تدریس گرامر زبان رایگان دارم خواستید میتونید استفاده کنید. 

خیلیا از تصویری خوششون نمیاد 

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتی منم با خودت ببر.بخدا رو زمین میشینم☹

همچین جای مالی هم نیست. 

مالزیه  

االبته ایشالا بعدش تصمیم به کانادا رفتن داریم کامل اکی شه

کاربر مهوشدخت سابقم. تدریس زبان کنکوری برای سال 1400 - کلاسها انلاین برگزار میشه. هزینه ی کلاسها ماهانه 40 هزار تومان. ضمنا گروه تدریس گرامر زبان رایگان دارم خواستید میتونید استفاده کنید. 
2728
خیلیا از تصویری خوششون نمیاد 

اها. اخه 3 ماهه داریم حرف میزنیم. یه بار نگفت ببینمت.

شما این همه شماره برای ساخت کاربری از کجا میارین

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
رفتی منم با خودت ببر.بخدا رو زمین میشینم☹

اگه دوست داری میبرمت عزیزدلم

2738
 شما این همه شماره برای ساخت کاربری از کجا میارین

خواهرام. دخترعمم. مامانم بابام.

هی منو میترکونن نامردا.

راستش دیگه خط نموند.

این دفعه اگه ترکید نمیتونم بیام نی نی سایت

اها. اخه 3 ماهه داریم حرف میزنیم. یه بار نگفت ببینمت.

عکسم نخواست؟

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه 
2706