2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیامک فقط طی ۲۴ ساعت بعد از ارسال میرسه دست مخاطب

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2728

آره میره

برو بانک شماره تو عوض کن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
حتی مال بانک؟

آره دیگه

Sms قبلا تا ۲۴ ساعت تو سیستم میموند 

الان ۱۲ ساعت شده

اگه برداشتی داشته باشی میاد

برو شماره تو عوض کن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اگ از طرف بانکم باشه؟اسمس بانک

اره کلا همه اس ام اس ها فقط تا ۲۴ ساعت میرسه دست ادم

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
آره دیگه Sms قبلا تا ۲۴ ساعت تو سیستم میموند  الان ۱۲ ساعت شده اگه برداشتی داشته باشی میاد ...

ن خطم س ماه خاموش بوده میگم تواون سه ماه تراکنش بانکی داشتم الان روشن کنم همش میاد؟

ن خطم س ماه خاموش بوده میگم تواون سه ماه تراکنش بانکی داشتم الان روشن کنم همش میاد؟

نه عزیزدلم

فقط ۱۲ ساعت قبل میاد

مرسی❤❤❤

🌹❤❤

2706