2737
2739
عنوان

وام بگیرم یا دارا دوم لطفا بیاید

381 بازدید | 32 پست

بچه ها ما میخایم وام ۳۰ میلیونی برداریم واس خرید ماشین ۷و نیم میلیون گذاشتیم واس خرید دارا دوم که معلوم نیست چند شهریور میاد حالا من رفتم واس وام میگه همین ۷ونیم میلیوو یک ماه تو حساب جاری بانک ملی بخابون بعد یکماه وامو بگیر حالا نمیدونم چکار کنم بخابونم بانک دیگه پول ندارم دارا دوم بخرم اگرم وام نگیرم ماشین نمیتونم بخرم در ضمن دارا دومم واس این میخرم زیاد بشه بتونیم بزاریم رو وامه ماشین بهتر بخریم چه کنم ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا وام پولت چقد باید بخوابه؟ میگن دارا دوم ۲ شهریور میاد، اگه مثل دارایکم ۲۰ روز هم زمان پذیره نویسیش باشه.حساب کن دیگه

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2738

ماشین بخر . کلا تو ایران پول تو بانک گذاشتن به درد نمی خوره . باید هر چه سریعتر به کالا تبدیل کنی . من یک ماه پیش  داداشم می خواست تلویزیون بخره . ظهر رسیده بود خونه تو دیجی قیمت کرده بود . گفته بود  یه ذره بخوابم پاشم تلویریون رو سفارش بدم ۲ ساعت خوابید بیدار شد تلویزیون ۲ تومن گرون شد . حالا هم که خدا رو شکری تلویزیون الجی و سامسونگ کلا پیدا نمی شن

دارادوم دوشهریور میاد..قطعا سودده هست ولی نمی‌دونم چقدر مثلاً اگر شما10تومن بزاری امکانش هست بعد دوم ...

دارا یکم که دو میلیون بود.یعنی حساب کردی خانوادشون چند نفرست🤔🤔🤔

یه روز خوب میاد...
2706