2737
2739

هفته ديگه دخترم ٦ ماهش تمام ميشه

اصلا شير خشك نخورده تا الان

هفته قبل شروع كردم بهش لعاب برنج دادم

اين هفته فرني يك وعده دادم

ميخوام شير شبشو قطع كنم اما نميدونم روشش چيه؟

چند شبه با گريه بيدار ميشه حتما بايد بغلش كنم تازبخوابه

از ساعت ٥ صبح شروع ميشه اين حالت تا ٨ كه ديگه بيدار ميشه

مدام گريه ميكنه بغلش ميكنم يه كم شبر ميخوره ميخوابه باز...

اين هفته چي ميتونم بهش بدم؟

دوم اينكه لطفا روش قطع كردن شبر شب رو يادم بدين

ممنون

من پسرم یک سالشه تازه دارم قطع می کنم، به نظر من یکم زوده برا اینکه شیر شب را قطع کنید، ولی من خودم هر موقع بیدار شد سعی کردم بلندش نکنم و با لالایی یا مالیدن کمرش یا آب دادن بهش بخوابونمش،  کلا تا چند وقت باید این کار را تکرار کنین تا عادت کنه ولی اگه بی قراری کرد بغلش کنین، 

من پسرم یک سالشه تازه دارم قطع می کنم، به نظر من یکم زوده برا اینکه شیر شب را قطع کنید، ولی من خودم ...

اره خيلي بي قراري ميكنه

اصلا بلد نيست شيشه بگيره اب رو با ليوان ميخوره واسه همين سخته بخوام بهش اب بدم نصف شب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خيلي بي قراري ميكنه اصلا بلد نيست شيشه بگيره اب رو با ليوان ميخوره واسه همين سخته بخوام بهش اب ...

ای جانم، انشالا خدا براتون حفظش کنه. حالا می تونید کمر مالیدن را امتحان کنید ولی چون هنوز کامل غذا نمی خوره شاید دم صبح گرسنش میشه و شیر می خواد، یکم صبر کنید ببینید غذاش که بیشتر شد اون وقت سعی کنید قطع کنید، اینکه تا 5 صبح بخوابه خوبه، من با اینکه پسرم را از شیر شب گرفتم ولی 6 پامیشه شیر می خوره و می خوابه دوباره تا 8 

2731
ای جانم، انشالا خدا براتون حفظش کنه. حالا می تونید کمر مالیدن را امتحان کنید ولی چون هنوز کامل غذا ن ...

ممنون عزيزم😍

اره اين هفته ميخوام انشاالله دو وعده كنم غذاشو انشاالله كه بتونم كم كم قطعش كنم تا راحتر بخوابه