2737
2734
باز برو سونو دیدی اشتباه کردن هاااا

آنومالي گفت دختر

تو سونو زد

ولي خودم همش شك دارم

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
آنومالي گفت دختر تو سونو زد ولي خودم همش شك دارم

من یکی رو دیدم تا ماه ۸گفتن دختره 

ولی بعدا گفتن پسره کلی سیسمونی خریده بود بردن همه رو عوض کردن

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی رو دیدم تا ماه ۸گفتن دختره  ولی بعدا گفتن پسره کلی سیسمونی خریده بود بردن همه رو عوض کر ...

پسرخواهرشوهر خودم همينجوري شد

تا ماه ٨ گفتن دختر

منم همه چي خريدم دخترونه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
پسرخواهرشوهر خودم همينجوري شد تا ماه ٨ گفتن دختر منم همه چي خريدم دخترونه

اگه بگن پیر خیلی بد میشه 

کلی خرید کردی 

باز حتما برو‌سونو شاید پسره

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2731
اگه بگن پیر خیلی بد میشه  کلی خرید کردی  باز حتما برو‌سونو شاید پسره

ميرم ان شاالله اين هفته 

هر چي شد شكر

من هر دو جنسيت رو دوست دارم

ميرم ان شاالله اين هفته  هر چي شد شكر من هر دو جنسيت رو دوست دارم

الهی سالم بیاد بغلت

من یکی رو دیدم تا ماه ۸گفتن دختره  ولی بعدا گفتن پسره کلی سیسمونی خریده بود بردن همه رو عوض کر ...

یعنی تازگی؟ مگه انومالی خطا داره 

99/9/9اون خبرکه منتظرشم به من میرسه من مطمئنم میشه شما هم یک صلوات واسه حاجت دلم بفرستین. 😍😍😍😍😍😍
2738
حدود دو سال پیش بود

اخه از اشنای مارا گفته پسر ولی دلش دختر میخاد یعنی میشه اشتباه گفته باشن

99/9/9اون خبرکه منتظرشم به من میرسه من مطمئنم میشه شما هم یک صلوات واسه حاجت دلم بفرستین. 😍😍😍😍😍😍
الهی سالم بیاد بغلت

ممنونم گلم

الهي آمين