2733
2734
عنوان

خانومای مرتب و شیک پوش بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 51 پست
آهان. متوجه شدم. من با عرق شدید مشکل دارم😢😢 اصن میام بیرون از حموم باز عرق میکنم درگیرم

ببین علتش اینا نیس؟

• گرما
  • تحرک و فعالیت‌های فیزیکی
  • خوردن غذای داغ یا تند
  • عوامل احساسی و عاطفی مانند ترس و استرس
  • عوارض جانبی داروها
  • بیماری و تب
  • تغییرات هورمونی مانند یائسگی، بارداری، بلوغ و…
  • پوشیدن لباس از الیاف مصنوعی
  • داشتن اضافه وزن
بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مرتب حموم میرم.مام میزنم ادکلن میزنم حتی توخونه .دست و پام پرمو نیس.به ناخونام میرسم سرم مو و.... ...

چقد خوب

خوشبحالتون انقد با سلیقه این

غبطع میخورم به حالتون

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..
چقدر خوب کاش منم انقد باسلیقه بودم ناراحتم حتی نمیدونم چه رنگایی باهم ست میشن تو نت نگاه میکنم ول ...

من ب خاص بودن رنگ خیلی توجه میکنم 

لباس ک همش نباید گرون باشه زیبایی و خاص بودنش خیلی مهم البته ی سری لباسای خاص زشتم هس ولی بستگی ب سلیقت داره من همیش دوس دارم لباسام طوری باشن ک همه علاوه برخاص بودنش زیبایشو ببینن

چه شب هاي غم انگيزيه شب هاي بدون بودنت دلبر🌙🖤
2731
من برای بعد از حمام به موهام اسپری فارماسی میزنم جدیدا ازش راضی هستم..حمام یک روز در میون...با پن صو ...

وای چقد کار

چقد خوب که به خودتون میرسین 

من اصلا اینجوری نیستم  لی خوشمم نمباد از این حالتم

سنگ مرداب استفاده کن دیگه عرق نمیکنی یابازینک قاطی کن بزن که باعث تیرگی زیر بغلتم نشه

اخه هم مام هم سنگ مرداب همم زینک شنیدم در دراز مدت سرطان زاس میترسم استفاده کنم

چقدر خوب کاش منم انقد باسلیقه بودم ناراحتم حتی نمیدونم چه رنگایی باهم ست میشن تو نت نگاه میکنم ول ...

بنظرم بهترین راه واسه شروع ، استایل مونو کورومه

یعنی سعی کن لباسایی که میپوشی تو یه تناژ رنگ باشن ، 

باید موقع خرید لباس دقت کنی ، نه که هر چی قشنگ بود بگیری، 

مثلا مانتو کتی و شلوار راسته کرم ، یا طوسی ، خیلی شیک میشه ، با شال و روسری تو همون تناژ

2738
شاید اسپرت میپوشی

نه اصلا میدونی

راستش نمیدونم با چی باید کفش اسمورت بپوشم با چی نه

دیگه هرکدوم دم دست یود اونو ورمبدارم متاسفانه..

بلد نیستم

ببین علتش اینا نیس؟ گرما تحرک و فعالیت‌های فیزیکی خوردن غذای داغ یا تند عوامل احساسی و عاطفی ما ...

چرااااا

اکثرشونو دارم

زیر نظر طب سنتی هم هستم

گرمای بدنم کم شده ولی بازم سریع عرق میکنم

من ب خاص بودن رنگ خیلی توجه میکنم  لباس ک همش نباید گرون باشه زیبایی و خاص بودنش خیلی مهم البت ...

آره منم دوس دارم خیلی خوبه😍

دوس دارم ولی نخریدم😐

چرااااا اکثرشونو دارم زیر نظر طب سنتی هم هستم گرمای بدنم کم شده ولی بازم سریع عرق میکنم

بنظرم خنکی بیشتر بخور فعلا،و هر روز اگر دوش میگیری ، موهاتو جمع کن بالا و فقط بدنتو بشور ، تا انشالله درمانت کامل بشه

بنظرم بهترین راه واسه شروع ، استایل مونو کورومه یعنی سعی کن لباسایی که میپوشی تو یه تناژ رنگ باشن ، ...

عه چقدر خوب.

من هرموقع میرم خرید یا یه چیز خوشگل میبینم میخرم یا خوشم میاد میگیرم اصلا توجه نکردم که رنگشون بهم بخوره.

کلی لباس دارم که اصلا شاید نشه ست کرد و مرتب شد

عه چقدر خوب. من هرموقع میرم خرید یا یه چیز خوشگل میبینم میخرم یا خوشم میاد میگیرم اصلا توجه نکردم ک ...

خب حالا از این به بعد میتونی توجه کنی ، هر بار میری ، مثلا یه مانتو که داری رو در نظر بگیری ، شلوار و شال ست همونو بخری ، 

من حتی گاهی از لباسام که با چیزی ست نمیشن عکس میگیرم ، وقتی بیرون میرم نگاه میکنم عکسارو که یادم نره و متناسب با همونا خرید کنم😁

2706