2733
2734
عنوان

لباس مجلسی

186 بازدید | 18 پست

عروسی خواهرمه اما شوهرم میگه نمیخواد لباس بخریم از همون لباسا ک داری یکی بپوش

به نظرتون بخرم یا نه

اینم بگم عروسیش کاملا خانوادگی هست و تو باغه با رعایت فاصله و ماسک

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اره تو این کرونا بری بگردی بازرو لباس بخری سخته .

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

برا منم ی موقعیت اینجوری پیش اومد ولی من خریدم چون کلا ادمی نیستم ک تو این مسائل ب خاطر پول نداشتن نخرم ولی خب الان ک فک میکنم لباس مناسب قبلی هامم میتونستم بپوشم 

ی دوقلو دارم به اسم آرین و آریا❤️
من بودم میخریدم تو عروسی خواهر باید خودتم خاص باشی

دوست دارم بخرم خیلی هم دوست دارم اما شوهرم میگه وسط کرونا کجا بریم

لباس روبپوشی قبلش فلانه....مغازه آلوده س....فروشنده آلوده باشه چی....

2738
برا منم ی موقعیت اینجوری پیش اومد ولی من خریدم چون کلا ادمی نیستم ک تو این مسائل ب خاطر پول نداشتن ن ...

من آخرین لباس مجلسی ک گرفتم دو سال پیش بود

البته خیلی شیک و ساده س اما خواهرم هم دوست داره لباس جدید بخرم

میخواد جلو خانواده شوهرش پز بده

من آخرین لباس مجلسی ک گرفتم دو سال پیش بود البته خیلی شیک و ساده س اما خواهرم هم دوست داره لباس جدی ...

خب اگه از نظز مالی شوهرت اوکی هست بخر ولی خب تو شرایط کرونا اوضاع اقتصادی خیلی بد شده خدا سبب بسازه

ی دوقلو دارم به اسم آرین و آریا❤️
من آخرین لباس مجلسی ک گرفتم دو سال پیش بود البته خیلی شیک و ساده س اما خواهرم هم دوست داره لباس جدی ...

خواهرتون دوست داره شما لباس تازه بخرین ک پزشو بده

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2706