2733
2739

عکس دونه ها رو بزار ببینم

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

من دخترم ی سالشه ی هفته تب شدید کرد همش تو بیمارستان و دکترا بودم میترسیدم بستریشم کردم ولی فایده نداش تا دکتر بردم بهش پنیسلین زد و چرک خشک کن داد تا خوب شد

اللهم عجل لولیک الفرج  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله پسر منم اینجوری شده چیز مهمی نیست

دکتر پسرم گفت غذای مقوی بهش بده خودمم کاسنی گرفتم براش هم میشه بخوره هم بدنشو باهاش بشور

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728

نمیخام نگرانت کنم.ولی خدای نکرده کرونا نباشه اخه روپوستم.اثرداره

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
2738
نه عزيزم پسر من ١٥ ماهشه هيچ جاهم نرفتيم از اسفند

خوب خداراشکرایشالازووترخوب بشه.ابله نیست یاکهیر

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
چقدرشه پسرتون؟

الان5 سالشه این موضوع حدود یک سالگیش بود علائم سرماخوردگی داشت و تب بعدش ریخت بیرون دکتر گفت یه نوع ویروسه جای نگرانی نیست فقطم یه پماد داد گفت اگه خارش داشت و بی تاب بود براش بزن غذای مقوی هم بده

منم سوپ جوماهیچه بهش دادم چن بارم کاسنی سریع از بین رفتن 

هوا گرمه چیزای خنک بهش بدی زودتر رفع میشن اصلا نگران نباش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706