2733
2739
عنوان

واااای دندونممممممم

131 بازدید | 34 پست

سه ماهه باردارم دندونم خیلی درد میکنه 

خیلی بی قرار شدم

موقعی که باردار نبودم هر سه ساعت یکبار یک ژلوفن میخوردم 

ولی الان نمیتونم 

تحملش خیلی سخته 

تو رو خدا اگه راه درمانی دارید معرفی کنید 

دندونم خیلی خیلی درد میکنه سرمم داره میترکه

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

خب دخترم باید قبل بارداری دندونت رو درست میکردی

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها سالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ميدوني اگر دندونت عفونت داشته باشه برات نينيت ضرر داره 

وقتي از قبل بارداري درد داشتي فكر نميكني بايد اول اون و رفع ميكردي بعد باردار ميشدي ؟؟؟

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
خب دخترم باید قبل بارداری دندونت رو درست میکردی

همون دندون که عصب کشی کردم درد میکنه 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2738
نمیتونی بری دندون پزشکی این تا درستش نکنی خوب نمیشه ها! 

ضرر نداره برا بچم؟

ميدوني اگر دندونت عفونت داشته باشه برات نينيت ضرر داره  وقتي از قبل بارداري درد داشتي فكر نميك ...

دقیقا همون دندونم که عصب کشی کردم درد میکنه 

الان چکار کنم بنظرتون ؟

دندون پزشکی مخصوص بارداری هست بی حسی مخصوص داره منم خواهرم ایطور بود رفت دندون پزشکی مخصوص بارداری ...

من مشهدم کجا باید پیدا کنم

بی حسیش چرا میگن خوب نیست باید قبل بارداری پیگیرش میشدی 

همونی که عصب کشی کردم درد میکنه 

2706