2737
2734
عنوان

کم شدن میل جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 66 پست
اخه چرا انقد نسبت به مردا سرد شدی؟؟؟ اتفاقی افتاده؟

پایین توضیح دادم بخون گلم

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا خیلی بده😔

پس شماخودتون دوست دارین رابطه را.خوب باهاش صحبت کنید

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
مشکل افسردگی من ریشه در11سال پیش داره من بایه نفردوست بودم.خیلی دوستش داشتم اون نامردی کردوزنگرفت من ...

درکت میکنم منم افسردگی داشتم.

یه مدتم رفتم دکتر آسنترا خوردم یه کم حالمو بهتر کرد ولی میلم صفر شد.

دیگه دکتر نرفتم خودم دارم روی خودم کار میکنم حالم بهتره😁

تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه خودتی 

انشالله موفق بشی

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2731
چند وقته ازدواج کردین؟ ؟ بچه دارین؟؟  اوایل ازدواج حستون بیشتر بود؟؟

توده سال که ازدواج کردیم.اره دوتاعزیزم.اولا اره تایه دوسه سال بعدش کم شددوباره زیادشدحالااصلادلم.نمیخاد

درکت میکنم منم افسردگی داشتم. یه مدتم رفتم دکتر آسنترا خوردم یه کم حالمو بهتر کرد ولی میلم صفر شد. ...

مرسی عزیزم .اره ولی خودمم بدترم

در ضمن همسرت تو رو انتخاب کرده و پات مونده

اون پسر نه ارزش ازدواج داشته نه لیاقت 

خوشحال باش که رفته 

اصلا بهش فکر نکن سعی کن متنفر شی ازش

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
منم همینطورم اصلا نمیتونم دیگه بهش فکر کنم شاید لذت نمیبری از رابطه

شماهم مثل من منزوی شدی وتنهایی رادوست داری

2738
در ضمن همسرت تو رو انتخاب کرده و پات مونده اون پسر نه ارزش ازدواج داشته نه لیاقت  خوشحال باش ...

اره میدونم عزیزم نمیدونم چراکسی که15سال ازم بزرگتربودرادوست داشتم.شوهرم تقصیرخودشه ازاول باخانواده ی بیشعورش خیلی دروغ به من گفتن اذیتم.کردن خانوادش سردشدم ازش

پس شماخودتون دوست دارین رابطه را.خوب باهاش صحبت کنید

صحبت میکنم طلبکاره خواهر

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
همسرتون رو دوست دارین؟؟  بچه هاتون رو چی؟؟  از زندگی چی میخواین؟

نه دوست داشتن نیست یه نوع ترحم یاوابستگیه.بچه هام راخیلی دوست دارم .دوست داشتم اونطورکه میخاستم بشه زندگیم

خب چرا بهش نمیگین که چه انتظاراتی دارین؟؟  خب مردا زاویه دیدشون با ما فرق داره

میگم ولی ببخشیدا ب خودش مینازه ... نمیتونم واضح بگم ولی خودت متوجه شو

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2706