2737
2739
عنوان

بچه ی دوم

704 بازدید | 32 پست

سلام خوبین؟

من بچه ی دوممو باردارم دخترم که ۲سال و ۱۰ماهش بشه من زایمان میکنم خیلی میترسم دخترم خیلی شلوغه اصلا همش در حال فعالیت کردنِ نمیدونم از پس دوتا بچه اونم با این مدل دخترم بر میام یا نه همش دارم عذاب میکشم کسی بوده شرایطش عین من؟ بعد از دنیا اومدن دومی اولی آرومتر شده؟ شوهرمم اصصصصلا کمک حالم نیست تا حالا نشده ۵دقیقه بچشو ببره بیرون 

خدایا خودت کمکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه کم آوردم هروز باید ببرمش یا خونه مامانم یا خونه مادرشوهرم اونجام ک میریم اتقد شیطنت میکنه ک شب تو خواب پادرد میگیره ظهرام ک اصلا نمیخوابه انرژیش خیلی زیاده خودمم خستم از رفت و آمد تو خونه هم حوصلش سر میره و مدام نق میزنه بجونم

2738

فاصله سنیشون توی آینده عالی میشه..خیلی خوب کاری کردین..شاید الان یکم سختی داشته باشه ولی در آینده حداقل جفتشون بزرگ میشن و شما آن چنان سختیی نمیکشین*-*

خیالتون راحت..به دنیا که بیاد دخترتون شرایط رو درک میکنه و شاید حتی بخواد کمکتون هم کنه

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت

اصلا نمیدونم چجوری باردارشدم جلوگیریمون طبیعی بود حالاحالاهام قصد نداشتم اما شد دیگه حالا که خدا خودش خواسته منم میگم شکر ناشکری نمیکنم اما خیلی میترسم خودم بچه ی اخر خانواده بودم اصلا بچه داری بلد نبودم جونم به مامانمه که اونم بیچاره دیگه توانشو نداره

دیگه کم آوردم هروز باید ببرمش یا خونه مامانم یا خونه مادرشوهرم اونجام ک میریم اتقد شیطنت میکنه ک شب ...

ناخواسته باردارشدی؟منم اولی ۴ونیمه...میخام دومی بیارم میترسم دیرباشه..شرایطت.درسته سخته ولی میگذره..بیشتربدرد هم میخورن...من بچه دومم ۵ بشه اولی ۱۰هست...🤐

عزیزم من ی پسر ۳ ساله دارم الآنم دوقلو باردارم ماه دیگه بدنیا میان، جای من باشی چیکار میکنی، خودتو ن ...

عزیزم منم یه پسردارم ارزومه دوقولودختر دار بشم..چکار کردی دوقولوشد؟؟؟

2706