2737
2739
عنوان

خانمای قری.........

312 بازدید | 30 پست

💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼

🍃🌺🍂

🍂🍃

🌸

💃

ایده آشتی

من وقتی اقاییم عصبی میشه و داد میزنه، به جا اخم و قهر؛ با لبخند و ذوق نگاش میکنم و براش دست میزنم! میگم:

وای ابوهت عشقمووو ببین.

اونم خندش میگیره و میاد بغلم میکنه.

🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

@sheyton_bala1

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

من اگر این کارو کنم شوهرم ب ۵ قسمت مساوی تقسیمم میکنهه

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂 من از ترس سکته میکنم گریه میکنم ولی نتیجش با تو یکیه

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2738

بابا من‌نمیدونم شوهر این خانوم‌قری کیه انقدر زود با کارای این خر میشه😂

آمدم ای شاه پناهم بده ، خط امانی ز گناهم بده...💚 یا امام رضا(ع) 

😂 فکر کردم میکنی گفتم چه شجاع

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2706