2733
2739
حالااینکه قوم شوهر رو مثل اقوام خودمون بدونیم که طنزی بیش نیست اما یه نکته رو هم یاداوری کنم اینکه ...

کی گفته طنزه؟ والا واسه ما ک خانواده شوهر با خانواده خودم فرقی ندارن و از جونم براشون مایه میذارم و این ی چیز دو طرفس

همه جااا خوب و بد وجود داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بهم لطف کنین و این تاپیکمو پربازدید کنین تا همه ببین  ممنونتونم  ی دنیاااااااااا❤❤❤❤

دقیقایه خانم بی فرهنگ که البته اصالتشونمیگم کجایی بودوساکن کرج اومده تاپیک زده شماباکردهاازدواج کردین راضی هستین😏😏کسی نیس بگه اوناازتوبااین سطح شعورراضی هستن؟؟؟واینکه برمیگرده میگه خونواده شوهرم فقط گوشت ومرغ وبرنج مارومیدن همین😏😏هیچ کاری نمیکنن کسی نگفت آخه بدبخت اونم وظیفشون نیس لطفشونه متاسفانه شوهرکرده بودگشنه تشنه نمونه وکلااامحبت نداشته خونه پدرشوگویابایدمادریه پسروپدریه پسرازیه خونواده غریبه جبران کنن😁جالبه نقدشم کردم کلیییی فحش دادوتوهین کرد ولی فهمیدم کلاااادم بیشعوریه انتظارداشته خرجشوبلدازدواج مادرهمسرش وطایفه همسرش بدن

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
@gisoo1377 ‍  @منتظر_معجزه  @sarire   & ...

مرسی گلم

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
2731

عزیزم ببین منم گفتم باید بهم احترام بزاریم اگ مشکلی هست در قومی نیایم توی ی جای عمومی ب بدترین شکل و توهین امیز ترین روش اون رو بگیم 

نباید جمع بسته بشن 

این اشتباهه محضه

واینکه اگر کسی عیبی داشت نباید در جای عمومی جاز زده بشه  هرعیبیی رو جوری باید گفت در نهایت احترام باشه گل من و قطعا نباید یک اشتباه رو تایید کرد یا به به و چه چه راه انداخت

و ضمن عزیزم من گفتم ک ریشه در رسوم و اداب داره واین چیزی نیست ک تغییر کردی نباشه

لطفا یکبار دیگ ب پستم دقت کنید 

من گفتم ک میشه تغییر داد فقط باید از خودمون شروع کنمیم عزیزم

مثلا همون جهاز سنگین ک مثال زدین 

همین رو بعضی از افراد جوری تو تاپیک ها بد میگن ک یک غول از اون قوم میسازن 

خب قطعا تو همون قومی ک یک جهاز سنگین دارن کسانی هستتند ک مخالف باشند پس اگ از خودشون شروع کنند این ش شروع بزرگه جون قراره خودشون تشکیل خانواده بدن و این خانوادشون بزرگ و بزرگ تر بشه

درسته من با شما موافقم ما باید دنیای بهتری بسازیم ادا ورسوم سخت و گاه کمر شکن رو کم کم از بین ببریم اما گاها ادم هایی هم هستند ک خب اعتقاداتی دارند نسبت ب  رسومشون سخت پاینبند و تعهد دارند من میگم نباید ب این عزیزان  بی حرمتی بشه جون اون ها اختیار دارند و دوست دارند این راهو برند 

من تمامی حرفم اینه ک جای درست کردن دیگران اول ادم باید از خودش شروع کنه

اگ هرکسی خودش رو درست کنه دنیای بهتری خاهیم داشت ❤

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
عزیزم باید بهم احترام بزاریم درسته ولی به عقاید صحیح هم احترام بزاربم نه به چشم و همچشمی و عقده های ...

عزیزم برات نوشتم اما فکر کنم ریپلای نشدی 

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2738
کی گفته طنزه؟ والا واسه ما ک خانواده شوهر با خانواده خودم فرقی ندارن و از جونم براشون مایه میذارم و ...

افرین ب شما ❤🙏

بله درسته من ک خیلی ناراحت میشم از توهیناشون ن تنها از توهیناشون به قوم خودم بلکه همه قوم ها

بله دقیقا

من همه قوم هارو دوست دارم و خاطرات خوبی با همشون دارم

ای ژووونمممم چیکا کنم خو عاشق پاستیلم مثه خودت    

بخاطر اینک کارت نمیبخشمت🤨🤨🤨🤨🤨🤣🤣🤣

اون دنیا وقتی بستنت ب صندلی و جلوت پاستیل  خوردم تماشات میکنم😂😎🤨

بخاطر اینک کارت نمیبخشمت🤨🤨🤨🤨🤨🤣🤣🤣 اون دنیا وقتی بستنت ب صندلی و جلوت پاستیل  خوردم تماش ...

نااااح این بزرگ ترین عذاب الهیییهههههه

به خدا اعتماد کن.قول میدم خوشحالت کنه  
عزیزم برات نوشتم اما فکر کنم ریپلای نشدی 

اره درست میگید تغییر رو باید از خودمون شروع کنیم،نسبت به اون فسمت حرفتون که گفتید گاهی به رسم و عقیده ای خیلی پایبندن نباید بهشون بی حرمتی بشه بااینم موافقم ولی تازمانی که بین خودشونه نه اینکه بگن بقیه ام باید مثه ماباشن هرکی اینجور نیست اون داره اشتباه میکنه،اونوقته که دیگه باید بهشون تذکر بدی،کاش همین نی نی سایت بااین وسعت قومیتی و جامعه آماری بالا میشد هرروز از این بحث ها کنیم و فرهنگ سازی کنیم ولی همینطور که میبینی این تاپیک ها علاقه مند ندارن و تاپیک خیانت و زناشویی بیشتر بازدید میشن

نااااح این بزرگ ترین عذاب الهیییهههههه

😂😂😂👿😈😈😈😈

2706